Na wczorajszej gali ACA 105 w Kazachstanie w wadze półciężkiej doszło do pojedynku miejscowego zawodnika – Asylzhana Bakhytzhanulya (11-1-1) z Hiszpanem – Danielem Toledo (9-7). Starcie zakończyło się po niespełna 4 minutach, kiedy Kazach wyprowadził krótkiego, lecz mocnego prawego sierpa w półdystansie. Sędzia momentalnie przerwał pojedynek, a nieprzytomny Toledo runął na matę.

Dla miejscowego zawodnika była to 3 walka wygrana w organizacji ACA i niedługo stanie on przed szansą zdobycia pasa 205 funtów. Wcześniej przed zmianą nazwy dla ACB wygrywał dwukrotnie przed czasem. Cóż, Daniel pomimo przegranej przez nokaut najprawdopodobniej nie rozstanie się z Rosyjską organizacją, gdyż jego pojedynki są pełne akcji. Ten zawodnik bardzo często wchodzi w otwarte wymiany i daje kibicom wiele emocji.

Niestety z Ałmat wraca na tarczy Karol Celiński, który przegrał przez TKO w pierwszej rundzie. Nagranie z walki możecie zobaczyć tutaj.