Młody, utalentowany pięściarz — Conor Benn odniósł kolejne zwycięstwo na zawodowym ringu. Pochodzący z Anglii zawodnik pokonał Samuela Vargasa w pierwszej rundzie.

Kariera Conora Benna rozwija się z walki na walkę. Bokser wagi półśredniej zdobył 18 zwycięstwo w swojej karierze po walce z Samuelem Vargasem. Kolumbijczyk w swojej karierze bił się z wieloma dobrymi pięściarzami, przykładowo: Amir Khan czy Vergil Ortiz Jr, jednak nie miał żadnych szans z Bennem.

Tuż po pojedynku Benn dał do zrozumienia jasno, że szykuje się na znacznie większe nazwiska swojej wagi. Na początku dużych wyzwań, chce starcia z Amirem Khanem, Shawnem Porterem lub Adrienem Bronerem.

Zrobiłem duży krok, czas na prawdziwy test. Dajcie mi Amira Khana, jestem gotowy na dobrych zawodników — Shawn Porter, Adrien Broner — zacznijmy ten temat. Moja siła nadchodzi.

Zacznijcie szanować moje nazwisko i wyjdźcie do mnie. Jestem na szczycie, możecie to sprawdzić.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,782 komentarzy 2,725 polubień

Młody, utalentowany pięściarz — Conor Benn odniósł kolejne zwycięstwo na zawodowym ringu. Pochodzący z Anglii zawodnik pokonał Samuela Vargasa w pierwszej rundzie.

Kariera Conora Benna rozwija się z walki na walkę. Bokser wagi półśredniej zdobył 18 zwycięstwo w swojej karierze po walce z Samuelem Vargasem. Kolumbijczyk w swojej karierze bił się z wieloma dobrymi pięściarzami, przykładowo: Amir Khan czy Vergil Ortiz Jr, jednak nie miał żadnych szans z Bennem.


Tuż po pojedynku Benn dał do zrozumienia jasno, że szykuje się na znacznie większe nazwiska swojej wagi. Na początku dużych wyzwań, chce starcia z Amirem Khanem, Shawnem Porterem lub Adrienem Bronerem.

Zrobiłem duży krok, czas na prawdziwy test. Dajcie mi Amira Khana, jestem gotowy na dobrych zawodników — Shawn Porter, Adrien Broner — zacznijmy ten temat. Moja siła nadchodzi.
Zacznijcie szanować moje nazwisko i wyjdźcie do mnie. Jestem na szczycie, możecie to sprawdzić.

Odpowiedz polub

click to expand...