Sprawa zawieszenia byłego mistrza kategorii koguciej, T.J. Dillashawa nie cichnie. Złapany na EPO zawodnik cały czas znajduje się w ogniu krytyki nie tylko fanów, ale również innych fighterów i komentatorów. Do grona krytyków niedawno dołączył weteran UFC, a obecnie Dyrektor MMA i Fitnessu w UFC Gym na Bliskim Wschodzie –  Krzysztof Soszyński. Soszyński zarzucił Dillashawowi chciwość, brak profesjonalizmu oraz głupotę. Poniżej twitty Krzysztofa wraz z tłumaczeniem. Komentarz wydaje się być zbędny!

@TJDillashaw zjebałeś 2/3 rozpisek. Jesteś zachłanny i nie umiesz przyjąć odpowiedniej dawki! Głupek! Teraz wszyscy będą musieli poszukać (czegoś – przypis autora) następnego. Co sobie myślałeś?

@arielhelwani głupi zawodnicy dając się łapać rujnują wszystko dla tych, którzy znają odpowiednie dawkowanie. Co z tobą nie tak, nie potrafisz przeczytać ulotki albo poszukać instrukcji w sieci? 2/3 zawodników UFC będzie wariować, starając się znaleźć zastępstwo dla ich EPO haha.

Problemem nie są zawodnicy, którzy biorą zakazane substancje. Problemem są głupki, dające się złapać. Te zjeby nie potrafią czytać ulotki z dawkowaniem lub mają szarlatana za doktora, który im to podaje. Miliony na szali, a ci idioci chrzanią to za każdym razem.

@arielhelwani
EPO
Actovegin
GH
preptides
HGH
Short half-life steroids
Ojej, ojej! Rozmawialiśmy o tym. Wszystko to było łatwo dostępne wcześniej i nie było testów. Wyobraź sobie, co jest dostępne dziś nawet przy obecności testów. Środki na regenerację są kluczem dla zawodników MMA, nie bycie większym/silniejszym.

Ta sprawa z EPO powinna wszystkim otworzyć oczy na to, do czego zawodnicy są skłonni, aby zdobyć odrobinę sławy. To się dzieje w każdym sporcie. Nawet w przypadku najbardziej rygorystycznych testów, sportowcy będąc starać się pokonać system. Wyobraźcie sobie, co się działo wcześniej. Oh, to dopiero historie.

WRESTLING || JUDO

3 KOMENTARZE

  1. Witać syndrom Kukiza. Alko i Twitter nie jest dobrym połączeniem dla pewnych ludzi.

  2. Soszyński pracuje w instytucie UFC, nazywa Dillashawa głupkiem za dawki koksu a sam prawdopodobnie właśnie zjebał swoje CV.  Po chuja najebany wchodzi na social media?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.