Dokładnie w 0:22 sekundzie powyższego materiału widać jak nowa mistrzyni słomkowej, podczas treningu medialnego przed walką na UFC 248, pokazuje środkowy palec trzymającym flagę kibicom z Polski.

Nic dziwnego, że Weili Zhang (MMA 20-1) jest podenerwowana, już 7 marca dojdzie do jej pierwszej obrony pasa i to nie byle z kim, a najbardziej krwawą i dominującą zawodniczką w historii tej dywizji! To właśnie Joanna Jędrzejczyk (MMA 16-3) została wyznaczona na pierwszą pretendentkę dla Chinki. Pomiędzy obiema zawodniczkami było już trochę spięć. Ostatnio Polka musiała przepraszać Zhang po tym jak wrzuciła w Internet jej zdjęcie w masce gazowej i żartowała z tego, że w Chinach panuje koronawirus.

Zobacz również: Joanna Jędrzejczyk przeprasza Weili Zhang za nieczułego mema o koronawirusie w Chinach

Dla Joanny tego typu trash talk jest chlebem powszednim, Weili bierze to jednak bardzo dosłownie, co widać po zachowaniu na treningu medialnym, gdzie nie mogła utrzymać nerwów na wodzy, atakując obraźliwym gestem polskich kibiców.

Gala UFC 248 odbędzie się 7 marca w Paradise, Nevadzie. Walką wieczoru będzie konfrontacja Israela Adesanyi z Yoelem Romero.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.