Khamzat Chimaev nadal nie może znaleźć rywala na swój kolejny pojedynek w oktagonie UFC. „Borz”, który bardzo szybko zdobył trzy wygrane w klatce największej organizacji MMA na świecie, na swoim profilu na Twitterze poinformował fanów, że UFC zaproponowało mu zestawienia z Chrisem Weidmanem i Stephenem Thompsonem. Zawodnicy nie zaakceptowali jednak walki z Chimaevem.

Chcę dać tylko fanom znać, że UFC zaoferowało mi walkę z „Wonderboyem”, ale on ją odrzucił. Zaproponowali mi też pojedynek z Chrisem Weidmanem w kategorii średniej, ale on ją odrzucił. Idę po wszystkich.

Thompson w jednym z wywiadów otwarcie przyznał, że nie zamierza akceptować walk w zawodnikami spoza rankingu. Jeśli chodzi o Weidmana, ten w ostatniej walce przerwał złą passę i wygrał z Omarim Akhmedovem. Zawodnik w mediach społecznościowych nawoływał ostatnio o walkę z mistrzem dywizji, Israelem Adesanyą. Ten jednak nie jest w tym momencie zainteresowany walką z Amerykaninem.

Khamzat Chimaev (9-0 MMA) wygrał trzy pojedynki w UFC w 66 dni. W ostatnim starciu potrzebował tylko 17 sekund, aby w kategorii średniej znokautować Geralda Meerschaerta. „Borz” po walce stwierdził, że jest gotowy nawet na mistrzowskie walki w dwóch kategoriach wagowych – do 77 i 84 kilogramów. Prezydent UFC wyznał, że zawodnik wystąpi w walce wieczoru jednej z nadchodzących gal w Las Vegas. Nieznane jest jednak nadal nazwisko jego rywala.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.