Patryk Kaczmarczyk, zawodnik kategorii piórkowej KSW, wyleciał do Stanów Zjednoczonych. Polak przygotowuje się obecnie do startów w klubie Kill Cliff FC.

Obecnie 25-letni zawodnik pozostaje bez zestawionej walki. Kaczmarczyk w ostatnim pojedynku odniósł najważniejsze zwycięstwo w karierze. Patryk na gali XTB KSW 88, która odbyła się w listopadzie w Radomiu, pokonał Daniela Rutkowskiego. 25-latek wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów w walce wieczoru wydarzenia. Tym samym Kaczmarczyk odniósł trzecią wygraną z rzędu.

Polak wyleciał na Florydę, aby szkolić swoje umiejętności w klubie Kill Cliff FC. Pod wodzą głównego trenera klubu, Henriego Hoofta, przygotowują się do swoich startów tacy zawodnicy jak m.in. Vicente Luque, Michael Chandler, Gilbert Burns czy Shavkat Rakhmonov. Patryk za pośrednictwem portalu X poinformował o wylocie do Stanów. 25-latek nie kryje zadowolenia z szansy treningów na Florydzie.

Kaczmarczyk (MMA 11-2) w organizacji KSW rywalizuje od 2021 roku. W tym czasie stoczył 7 pojedynków, z których wygrał 5, a przegrywał 2. Na początku przygody z polską organizacją przeplatał zwycięstwa z porażkami. Kaczmarczyk w rankingu kategorii piórkowej KSW zajmuje 2. miejsce. 5 z 11 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of AldoRaine
AldoRaine

Jungle Fight
Middleweight

343 komentarzy 1,897 polubień

Kurwa, przez moment pomyślałem, że będzie w tych Stanach startował, bo tytuł, że "przygotowuje się do startów w Stanach", a chodziło o to, że przygotowuje się w Stanach do startów.
:damjan:

Odpowiedz 1 Like