Dillian’ The Body Snatcher’ Whyte otrzymał świetne wieści od prezydenta organizacji WBC — Mauricio Sulaimana. W poniedziałek bokser stanie się obowiązkowym pretendentem do pasa mistrzowskiego WBC, a Tyson Fury nie będzie miał wyjścia i będzie musiał stanąć w obronie mistrzostwa.

Okazuje się, że Dillian Whyte nie będzie musiał podejmować Szweda, aby zmierzyć się z Tysonem Furym. Brytyjczyk od kilku miesięcy zajmuje dogodną pozycję w rankingach po znokautowaniu Alexandera Povetkina w 4 rundzie . Prezydent organizacji WBC — Mauricio Sulaiman w wywiadzie dla Talk Sport potwierdził, że pięściarz otrzyma swoją szansę bez kolejnego zwycięstwa.

Organ WBC dał miesiąc ekipie Fury’ego, aby ewentualnie doprowadzili do rozmów z Oleksandrem Usykiem w sprawie unifikacji pasów. Na chwilę obecną wiemy, że Ukrainiec da rewanż Anthony’emu Joshule, więc musimy przygotować pretendenta.

Dostaliśmy dokumenty od organu bokserskiego Wielkiej Brytanii i wiemy, że kontuzja Dilliana jest prawdziwa. Znacznie wcześniej obiecaliśmy temu pięściarzowi walkę o pas i dotrzymamy słowa.

Co ciekawe, Tyson Fury po wygranej nad Deontayem Wilderem stwierdził, że chce mierzyć się z Anthonym Joshuą lub Oleksandrem Usykiem i żadna inna propozycja nie skuski go do powrotu na ring. Jeżeli te słowa okażą się prawdą, to Dillian Whyte może zostać nowym mistrzem lub też organizacja WBC doprowadzi do pojedynku, który wyłoni nowego mistrza kategorii ciężkiej.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

16,361 komentarzy 36,322 polubień

Te zdjęcie Whyte jakieś nowe? Czyżby w końcu schudł?

Odpowiedz polub

Avatar of vast
vast

Bellator
Light Heavyweight

4,680 komentarzy 7,955 polubień

Whyte rozegrał ich jak Kiszczak w '89

Odpowiedz 2 polubień