Zawodnik kategorii ciężkiej UFC, Walt Harris, powróci do oktagonu amerykańskiego hegemona. „The Big Ticket” zawalczy z Joshem Parisianem podczas gali UFC, do której dojdzie 15 lipca w nieznanej jeszcze lokalizacji.

Harris (MMA 13-10, 1 NC) nie rywalizował od ponad dwóch lat, a wróci do akcji po trzech porażkach z rzędu odniesionych przed czasem. W ostatnim pojedynku przegrał z Marcinem Tyburą przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie podczas gali w czerwcu 2021. Ostatni raz zwyciężył w lipcu 2019, kiedy to wygrał w 12 sekund przez nokaut z Alexeyem Oleynikiem. Harris w UFC rywalizuje od 2013 roku. W tym czasie osiągnął bilans 7. zwycięstw, 8. porażek oraz jednego starcia uznanego jako nieodbyte. Wszystkie wygrane zdobywał przez nokaut.

Parisian (MMA 15-6) przeplata w amerykańskiej organizacji, gdzie występuje od 2020 roku, zwycięstwa z porażkami. W ostatniej walce przegrał z Jamalem Poguesem w lutym przez jednogłośną decyzję sędziów punktowych. 33-latek dla UFC stoczył dotychczas 5 pojedynków, z których wygrał 2, a przegrał 3. 13 z 15 zwycięstw Parisiana to skończenia przeciwników przed czasem. Głównie, bo 11 razy, wygrywał po ciosach.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Heavyweight

3,878 komentarzy 7,555 polubień

Wraca po porażce z Tyburą

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Kadczers
Kadczers

M-1 Global
Welterweight

3,739 komentarzy 3,414 polubień

Nie potrzebnie , ale na tych tłustych prosiaków z ogona wystarczy jebnięcie ...

Odpowiedz polub

Avatar of Malkontent
Malkontent

ONE FC
Super Heavyweight

2,638 komentarzy 5,467 polubień

Heavyweight jak widzę z poziomem tradycyjnie stoi w miejscu, a nawet się cofa...

Odpowiedz polub