
Walka Curtisa Blaydesa z Rizvanem Kunievem została przesunięta z gali UFC Fight Night 252 na okoliczność UFC 313. Informację przekazał dziennikarz MMA Junkie, Mike Bohn. Nie jest znany powód zmiany terminu walki. UFC Fight Night 252 odbędzie się 22 lutego w Seattle, natomiast do gali UFC 313 dojdzie 8 marca w Las Vegas.
Blaydes (MMA 18-5, 1 NC) przegrał z lipcu 2024 przez nokaut w pierwszej rundzie z Tomem Aspinallem podczas lipcowej gali UFC 304. Stawką pojedynku był tymczasowy pas kategorii ciężkiej. Amerykanin w organizacji UFC rywalizuje od 2016 roku. W tym czasie 33-latek pokonywał takie nazwiska jak m.in. Jairzinho Rozenstruik, Junior dos Santos, Alexander Volkov czy Alistair Overeem. 13 z 18 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem przez nokauty. Blaydes zajmuje obecnie 5. miejsce w rankingu kategorii ciężkiej UFC.
Kuniev (MMA 13-2-1, 1 NC) w sierpniu 2024 odniósł wygraną na gali Dana White’s Contender Series przez nokaut w pierwszej rundzie. W grudniu na UFC 310 miał walczyć z Martinem Budayem, natomiast ten wypadł z pojedynku. Rosjanin wcześniej pokonał Renana Ferreirę, mistrza PFL, jednak miał w swoim organizmie niedozwolone substancje i walkę uznano za nieodbytą. W przeszłości Kuniev przegrał z obecnie walczącym w KSW, Darko Stosiciem. 9 z 12 zwycięstw zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem.
Curtis Blaydes vs. Rizvan Kuniev shifted from #UFCSeattle to #UFC313 in Las Vegas (via @MikeBohn) https://t.co/JywNOl1n8r
— MMA Junkie (@MMAJunkie) February 12, 2025


























2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
UFC Bantamweight
Vale Tudo Championship
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/78318/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>