Wszystko wskazuje na to, że do niezwykle ciekawie zapowiadającej się konfrontacji o najwyższe trofeum kategorii piórkowej UFC dojdzie wczesną jesienią.

Alexander Volkanovski i Brian Ortega pierwotnie mieli zmierzyć się ze sobą pod koniec marca, aczkolwiek u Australijczyka wykryto obecność koronawirusa. Analogicznie więc walka została odwołana.

Największa organizacja MMA na świecie od razu podjęła decyzję o tym, że zawodnicy zostaną zestawieni ponownie w późniejszym terminie. Postanowiono także, iż będą pełnili rolę szkoleniowców drużyn w nowym sezonie programu „The Ultimate Fighter”, którego premiera odbędzie się już 1 czerwca. Trenerzy mają skrzyżować rękawice na koniec edycji, lecz dokładnej daty nie podano.

Teraz nareszcie pojawiły się pierwsze przesłanki w tej sprawie. Aktualny czempion gościł ostatnio w podcaście Joe Rogan Experience, w którym poinformował, że ich pojedynek jest planowany na początek września.

Z całą pewnością to starcie uświetni rozpiskę numerowanego wydarzenia, które będzie miało miejsce na terenie Stanów Zjednoczonych. Wśród możliwych lokalizacji wymienia się między innymi Boston, Dallas, Anaheim, Fort Lauderdale, Newark.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

15,407 komentarzy 33,936 polubień

Sczerze TUF mi wisi, wolałbym tam Yana z Aljo albo Kolbę z Masem

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of łajcior
łajcior

Maximum FC
Super Heavyweight

1,784 komentarzy 2,745 polubień
Avatar of Benny
Benny

Brutaal
Light Heavyweight

599 komentarzy 1,047 polubień

jak początek września to na tej gali Janek-Teixeira pewnie no i przez to że to walka która niestety w chuj dużo ppv nie sprzeda to dadzą jeszcze jedną, czyli Volkanovski-Ortega, pytanie kto w ostatecznym main evencie, mam nadzieje że Jano

Odpowiedz polub

G
Guest

Wyjebane na tego karla wstrzymujacego dywizje

Odpowiedz polub

Avatar of Boxerross
Boxerross

Legacy FC
Featherweight

1,926 komentarzy 3,039 polubień

Jaka organizacja taki Racić. Podejrzewam, że Ortega to ugra a później straci pas z Maxem

Odpowiedz 1 Like