Wszystko wskazuje na to, że do niezwykle ciekawie zapowiadającej się konfrontacji o najwyższe trofeum kategorii piórkowej UFC dojdzie wczesną jesienią.

Alexander Volkanovski i Brian Ortega pierwotnie mieli zmierzyć się ze sobą pod koniec marca, aczkolwiek u Australijczyka wykryto obecność koronawirusa. Analogicznie więc walka została odwołana.

Największa organizacja MMA na świecie od razu podjęła decyzję o tym, że zawodnicy zostaną zestawieni ponownie w późniejszym terminie. Postanowiono także, iż będą pełnili rolę szkoleniowców drużyn w nowym sezonie programu „The Ultimate Fighter”, którego premiera odbędzie się już 1 czerwca. Trenerzy mają skrzyżować rękawice na koniec edycji, lecz dokładnej daty nie podano.

Teraz nareszcie pojawiły się pierwsze przesłanki w tej sprawie. Aktualny czempion gościł ostatnio w podcaście Joe Rogan Experience, w którym poinformował, że ich pojedynek jest planowany na początek września.

Z całą pewnością to starcie uświetni rozpiskę numerowanego wydarzenia, które będzie miało miejsce na terenie Stanów Zjednoczonych. Wśród możliwych lokalizacji wymienia się między innymi Boston, Dallas, Anaheim, Fort Lauderdale, Newark.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Vvallachia

M-1 Global
Light Heavyweight

3,815 komentarzy 5,217 polubień

Sczerze TUF mi wisi, wolałbym tam Yana z Aljo albo Kolbę z Masem

Odpowiedz 2 polubień

łajcior

BAMMA
Flyweight

726 komentarzy 887 polubień
Benny

Brutaal
Middleweight

576 komentarzy 991 polubień

jak początek września to na tej gali Janek-Teixeira pewnie no i przez to że to walka która niestety w chuj dużo ppv nie sprzeda to dadzą jeszcze jedną, czyli Volkanovski-Ortega, pytanie kto w ostatecznym main evencie, mam nadzieje że Jano

Odpowiedz polub

ziomeq

Legacy FC
Middleweight

2,066 komentarzy 2,790 polubień

Wyjebane na tego karla wstrzymujacego dywizje

Odpowiedz polub

Boxerross

Brutaal
Super Heavyweight

647 komentarzy 884 polubień

Jaka organizacja taki Racić. Podejrzewam, że Ortega to ugra a później straci pas z Maxem

Odpowiedz 1 Like