„Violent Bob Ross” wróci do oktagonu na gali UFC on ESPN+ 27 w Norfolk. Luis Pena zmierzy się z Alexem Munozem, którego fani mogą kojarzyć z „Dana White Contender Series”. UFC oficjalnie potwierdziło tę walkę.

Pena (7-2 MMA) w ostatniej walce przegrał przez kontrowersyjną, niejednogłośną decyzję sędziowską z Mattem Frevolą. Luis poinformował fanów, że podpisał nowy kontrakt z organizacją UFC przy okazji kontraktu na pojedynek z Munozem. Zawodnik na 7 wygranych w karierze tylko raz triumfował przez decyzję sędziowską.

Munoz (6-0 MMA) jest niepokonany w swojej karierze MMA. W przeszłości wystąpił na gali „DWCS”, kiedy to pokonał Nicka Newella. Po walce nie otrzymał on jednak kontraktu z UFC. Reprezentant „Team Alpha Male” w październiku minionego roku wygrał kolejny pojedynek, po czym związał się z największą organizacją MMA na świecie.

Walką wieczoru gali w Norfolk będzie starcie Josepha Benavideza z Deivesonem Figuiredo. Pojedynek wyłoni nowego mistrza kategorii muszej UFC. Na gali wystąpi także nasz rodak, Marcin Tybura, który zmierzy się z Sergeyem Spivakiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.