Kamaru Usman wierzy, że na UFC 251 czeka go największe wyzwanie w dotychczasowej karierze jako zawodnika MMA. Aktualny mistrz kategorii półśredniej w rozmowie z mediami przed galą wypowiedział się na temat swojego rywala, Jorge Masvidala, którego uważa za niezwykle niebezpiecznego rywala.

To z pewnością najlepszy ze wszystkich moich rywali. On jest najlepszy. Mój następny rywal, to najtwardszy gość z jakim zawalczę więc naprawdę go nie lekceważę. Wyjdę tam z odpowiednim nastawieniem, z myślą, ze to najlepszy rywal z jakim się mierzyłem i tak go potraktuję.

Czy fanom możesz coś kur*a sprzedać? Oni doskonale wiedzą czy pretendent zasługuje na walkę o pas mistrzowski. Fakty są takie, że Jorge miał świetny 2019 rok i to właśnie sprawia, że jest dla mnie kolejnym wielkim wyzwaniem. Jestem podekscytowany. Nie mogę już doczekać się walki. Myślę, że to będzie pojedynek, na który ludzie czekają i to właśnie dostaną.

Masvidal to najlepszy, największy rywal z jakim dotychczas się mierzyłem. Wiem, że nie jest słabym przeciwnikiem. Jest całkowicie innym wyzwaniem, ale to właśnie moja praca. Właśnie dlatego jestem mistrzem, właśnie dlatego jestem najlepszy.

Walka odbędzie się już w ten weekend. Podczas wydarzenia zobaczymy także takie starcia jak Max Holloway vs. Alexander Volkanovski 2 czy Petr Yan vs. Jose Aldo.

Pełna rozpiska UFC 251

Zobacz także: „Zatęsknicie za mną” – Burns o walce Masvidala z Usmanem

https://youtube.com/watch?v=4dqS_fR2Bis

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.