Podczas gali UFC 290, która odbyła się 8 lipca w Las Vegas, ujawniono rozpiskę karty głównej następnego numerowanego wydarzenia.

UFC 291 odbędzie się 29 lipca w obiekcie Delta Center w Salt Lake City. Wydarzenie już teraz zapowiadane jest jako kandydat do gali roku MMA. Podczas gali dojdzie do wielu kapitalnych pojedynków, nawet i tak, dla których zabrakło miejsca na karcie głównej. Wydarzenie uświetni walka o pas BMF (największego kozaka) z udziałem dwóch czołowych zawodników wagi lekkiej. Justin Gaethje postara się zrewanżować Dustinowi Poirierowi za porażkę sprzed lat.

W drugiej walce wieczoru były mistrz kategorii półciężkiej UFC, Jan Błachowicz, przywita w nowej dywizji wagowej byłego czempiona wagi średniej Alexa Pereirę. Kartę główną gali otwiera walka w kategorii półśredniej z udziałem Kevina Hollanda oraz Michaela Chiesy. Po tym pojedynku dojdzie do starcia Tony’ego Fergusona z Bobbym Greenem w wadze lekkiej. Środkową walką będzie rywalizacja w kategorii średniej pomiędzy Paulo Costą, a Ikramem Aliskerovem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Solaris
Solaris

UFC
Middleweight

11,046 komentarzy 14,064 polubień

Salt Lake City - 1300 m n.p.m + legendary polish cardio = :fjedzia:

Karta top.

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of Grubas
Grubas

UFC
Middleweight

13,394 komentarzy 19,480 polubień
Avatar of Yoshi 1899
Yoshi 1899

ONE FC
Bantamweight

2,289 komentarzy 5,583 polubień

Zajebista kara :tellmemore: WAR JANO !!! :bleed:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Hellah
Hellah

PRIDE FC
Lightweight

6,321 komentarzy 20,701 polubień

Tony może być znowu zmielony w stójce, szkoda już patrzeć na chłopa. Greene też po nokautach, ale mimo wszystko trzyma się raczej lepiej niż zwłoki Fergusona, które pływają w oktagonie po jednym prostym.

Odpowiedz 2 polubień