Organizacja UFC wspomina wydarzenia minionego roku. Tym razem zdecydowała się przypomnieć sylwetki zawodników, którzy zakończyli kariery w roku 2023.

W roku 2023 kilka gwiazd UFC zdecydowało się zakończyć sportowe kariery. Wśród najbardziej znanych zawodników, którzy odeszli na sportowe emerytury w ciągu ostatnich 12 miesięcy znaleźli się: Jorge Masvidal, Glover Teixeira, Amanda Nunes, Robbie Lawler, Mauricio Rua i Chan Sung Jung.

Organizacja UFC przygotowała specjalny materiał przypominający sylwetki wspomnianych wyżej zawodników.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Strawweight

7,648 komentarzy 16,841 polubień

Z tego wszystkiego przejście na sportową emeryturę Koreańskiego Zombie najbardziej zapadło mi w pamięć. W Singapurze było słychać, nie pierwszy raz zresztą, jak był uwielbiany przez publiczność. Słychać to było po tym, jak po porażce z Hollowayem śpiewano hucznie utwór The Cranberries "Zombie"

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

M-1 Global
Lightweight

3,672 komentarzy 26,027 polubień

Właśnie się dowiedziałem że Nunez odszedł na emeryturę :juanlaugh: :olewam: WMMA

Odpowiedz polub

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,083 komentarzy 43,850 polubień

Z tego wszystkiego najbardziej żałuję Lawlera. Kuźwa do dziś pamiętam jego walkę z Conditem. Cieszę się też, że odszedł zwycięstwem. Glover wiadomo, nie tylko dobry gość, ale i maestro MMA, który do formy doszedł późno. Zombiak i Shogun wielkie legendy swojej wagi, żałuję, że zarówno jeden jak i drugi już wcześniej skończyli poważne kariery. Wielkość Shoguna wykończył Jones odbierając mu pas, a wielkość Junga rysują 3 lata bez walki po porażce z Aldo. Amand... no cóż zawodniczki wreszcie będą miały równe szanse nie musząc walczyć z osobą nie w pełni kobiecą.

Odpowiedz 1 Like