Już niedługo do oktagonu po ponad trzyletniej absencji powróci były dominator wagi półciężkiej UFC, Jon Jones. Z tej okazji amerykańska organizacja postanowiła przypomnieć jedną z jego obron tytułu mistrzowskiego.

Jones przez lata dominował kategorię półciężką, gdzie pokonywał konsekwentnie rywali. Po drodze „Bonesowi” zdarzały się wpadki poza klatką, ale nie przeszkadzały mu one w kolejnych zwycięstwach. Z okazji nadchodzącej walki wieczoru na gali UFC 285, podczas której Jones zawalczy z Cirylem Gane o pas wagi ciężkiej, organizacja postanowiła przypomnieć jedną z jego wygranych. Na UFC 140 w 2011 roku, Amerykanin zmierzył się z Lyoto Machidą, którego poddał gilotyną w drugiej rundzie. Tym samym „Bones” zanotował drugą obronę pasa mistrzowskiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Bambo
Bambo

PRIDE FC
Middleweight

6,704 komentarzy 36,335 polubień

Dobrze, że UFC wrzuca walki bonesa sprzed dwunastu lat a nie te ostatnie bo jeszcze byśmy pomyśleli, że średnio mu idzie. :lol:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Hellah
Hellah

KSW
Heavyweight

6,167 komentarzy 20,198 polubień

Dobrze, że UFC wrzuca walki bonesa sprzed dwunastu lat a nie te ostatnie bo jeszcze byśmy pomyśleli, że średnio mu idzie. :lol:

:blebleble:

Odpowiedz 1 Like

M
Masta

Vale Tudo
Championship

25,404 komentarzy 73,163 polubień

W 11:48 walki słychać kwiczenie Moczidy

Już wtedy trener wiedział, że Jones to psychol

Odpowiedz polub