Najlepsza organizacja MMA na świecie opublikowała nagranie z serii Embedded promujące galę UFC 295. Wydarzenie odbędzie się już w ten weekend.
Gala UFC 295 odbędzie się w sobotę, 11 listopada, w legendarnym obiekcie Madison Square Garden w Nowym Jorku. Rywalizację uświetni walka o zwakowany pas kategorii półciężkiej. Były mistrz w osobie Jiriego Prochazki zmierzy się z Alexem Pereirą. W drugim najważniejszym starciu wieczoru zobaczymy rywalizację o tymczasowy pas wagi ciężkiej z udziałem Sergeia Pavlovicha oraz Toma Aspinalla. Amerykański hegemon w ramach promocji w opublikował czwarty odcinek z serii Embedded. Zobaczcie promocję ze strony UFC.
No replies yet
...wczytuję komentarze...
Moderator
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/70512/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>