Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, uczestnicy obozu Fight Exclusive Night mogą liczyć na chęć zakontraktowania ze strony organizacji. Jak ogłoszono w piątek, jedna z osób biorących udział w obozie FEN Winter Camp, który odbył się w lutym 2020 roku, otrzymała taki kontrakt. Jest to Piotr Golon (MMA 1-0), który pojawi się w klatce już 22 sierpnia w Ostródzie.

Golon w Fight Exclusive Night zasili kategorię półśrednią. 22-latek trenuje na co dzień w Warszawskim Centrum Atletyki. W amatorskim kickboxingu stoczył 40 walk. Na swoim koncie ma między innymi Akademickie Mistrzostwo Polski oraz Mistrzostwo Polski Służb Mundurowych. W amatorskim MMA Golon stoczył dwanaście pojedynków, z których siedem wygrał. Debiutując w zawodowym MMA jednogłośną decyzją sędziów pokonał Vahego Movsisyanego.

O podpisaniu Golona wypowiedział się Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

„Organizowane przez nas obozy mają na celu wybranie zawodników, którzy dysponują największym potencjałem i którzy mogą walczyć dla naszej organizacji. Nie mogę doczekać się debiutu Piotrka w FEN i wiążę z jego osobą spore nadzieję”

Gala FEN 29 odbędzie się 22 sierpnia w Ostródzie. Transmisja dostępna będzie w telewizji Super Polsat i Polsat Sport, natomiast chętni kibice mogą zakupić bilety i obejrzeć wydarzenie na żywo.

Walka wieczoru:

Pojedynek o mistrzostwo FEN w wadze półciężkiej
Adam Kowalski (MMA 12-5-1) vs TBA

Karta główna:

Adrian Zieliński (MMA 19-9-0) vs TBA
Kamil Łebkowski (MMA 18-9-0) vs Kacper Formela (MMA 9-4-0)
Marcin Naruszczka (MMA 19-9-0) vs Marko Radakovic (MMA 10-3-0)
Piotr Golon (MMA 1-0-0) vs TBA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.