Być może już niebawem ujrzymy zwieńczenie konfliktu na linii Woodley — Covington. Obaj zawodnicy od dobrych dwóch lat wymieniają się uprzejmościami w mediach społecznościowych, jednak do ich walki jeszcze nie doszło. Panowie niegdyś trenowali razem w American Top Team na Florydzie, byli wtedy w neutralnych stosunkach, jednak teraz nie dają za wygraną.

Ponowny pomysł zestawienia zawodników pojawił się dokładnie miesiąc temu, o czym mówił Dana White podczas konferencji w Abu Zabi.

Pracujemy nad tym. Woodley mówił, że chce się bić, Covington nie czekał i od razu podpisał kontrakt. Czekamy tylko na Tyrona.

Zawsze staram się doprowadzić do pojedynków, które chcą być oglądane. Covington wsiadł już w pociąg, czekamy tylko na jeden podpis.

Do tych słów właśnie odniósł się Woodley w wywiadzie dla MMAFighting.

Tak będę z nim walczył. Określamy datę, wiem, że zmierzymy się w walce wieczoru. To będzie gala pod szyldem ESPN+. Kwestia wyboru wrzesień — październik. Na pewno się spotkamy.

Dla mnie to duża rzecz. To w sumie największa walka w mojej karierze. Jestem po porażkach, muszę się odbić, a po drugie konflikt jest bardzo zaostrzony. Colby gadał wiele bzdur na mój temat. W tym momencie sprawy przybrały pryzmat osobisty, musimy sobie to wyjaśnić.

Żaden z zawodników nie zaszedł mi za skórę tak mocno, jak Covington. Mierzyłem się z wieloma — Till, Lawler, Condit, Usman, Burns — żadnego z nich nie chciałem pobić tak jak tego głupka. Żaden nie wzbudzał we mnie tylu emocji przed walką, do nikogo nie podchodziłem tak osobiście.

Zmierzę się z nim i upokorzę go, będzie wyglądał jak debil.

15 KOMENTARZE

 1. "Zmierzę się z nim i upokorzę go, będzie wyglądał jak debil."

  Upokorzyli to Cie Usman i Burns i to samo zrobi Colba. 75 minut regularnego wpierdolu i rekord 15 rund z rzędu w pałę. Ta walka jeszcze rok temu półtora mnie ekscytowała. Teraz Woodley to już jest wrak i mówiąc szczerze tak walka mnie tak średnio intere ale obejrzę.

 2. Upadek Woodleya cz.3

  Tak sobie myślę : całe cohones chyba wymodliło to co się dzieje teraz z czarnym hehe :muttley:

 3. W obecnej formie jednego i drugiego to niestety gwałt Colby będzie. Jedyna nadzieja Wooda to szczęka Colby, która może nie być tak wytrzymała po ostatnim pojedynku.

 4. Mieszane uczucia. Z jednej strony Colba z ( znowu) rozwalonym łbem to widok bezcenny ale z drugiej, ten rekord Woodleya który zaczął śrubować.

 5. Cholera wie. Może na Colbyego wreszcie wyjdzie Tyron, który chce skrzywdzić przeciwnika. Albo znowu 5 rund czekania na cud i śrubowanie rekordu.

  Moim zdaniem to Woodley powinien dostać kogoś niżej z rankingu na odbudowę. Na przykład taki Geoff Neal :roberteyeblinking:

 6. :razz:ociesznymirek:

  No ostatnio widzieliśmy jak Usman go najebał w stójce co nie jest powodem do dumy. Zawsze mówiłem że gośc jest przehypowany bo łatwo go trafić i nie ma kontroli w parterze. Po prostu miał słabych rywali. Z Woodleyem jeszcze wygra ale Edwards, Burns, Ponzinibbio, Neal go robią na czilku

 7. No ostatnio widzieliśmy jak Usman go najebał w stójce co nie jest powodem do dumy. Zawsze mówiłem że gośc jest przehypowany bo łatwo go trafić i nie ma kontroli w parterze. Po prostu miał słabych rywali. Z Woodleyem jeszcze wygra ale Edwards, Burns, Ponzinibbio, Neal go robią na czilku

  Idąc twoim tokiem rozumowania zawodnicy których wspomniałeś mieli jeszcze słabszych rywali od Colby wiec jak można mówić że zrobiliby go na czilku skoro nie zostali jeszcze zweryfikowani przez lepszych rywali?

 8. Idąc twoim tokiem rozumowania zawodnicy których wspomniałeś mieli jeszcze słabszych rywali od Colby wiec jak można mówić że zrobiliby go na czilku skoro nie zostali jeszcze zweryfikowani przez lepszych rywali?

  Ja nie mówię że jest jakiś gorszy dlatego że miał słabych rywali, ja patrzę przede wszystkim na to co się pokazuje w walkach. Po prostu takie obszerne ciosy, agresja, zbieranie ciosów z RDA przeszło bo Rafaela łatwo zamknąć na siatce i jakimś kowadłem w pięściach nie dysponuje. O Lawlerze nie ma co mówić bo gość jest wolny i ma cardio na 3 minuty. Zapasy i cardio Colby'ego są na bardzo wysokim poziomie ale to nie są zapasy w 100% dostosowane pod MMA bo rywale dosyć szybko spod niego wstają a on nie ma za bardzo czym zagrozić w parterze, no umie spuścić mocne g'n'p ale wtedy daje okazję do wstania co i tak nie jest najtrudniejsze w walce z nim, a w poddania to on zbytnio nie umie, nawet nie umiał dobrze RNC założyć w walce z zmęczonym past-prime gosciem. I to prawda, Neal Edwards i Ponzinibbio nie walczyli jeszcze ze ścisłą elitą, ale sorki, oni nie pokazywali w tych walkach większych luk, a u Colby'ego widać od dawna. Ale w miarę go lubię bo jest śmieszny i fajnie walczy, więc życzę mu powodzenia.

 9. Chyba Łysy z matchmakerami czytał twittera Woodleya, bo robi mu prawdziwą drogę przez mękę. Znowu zostanie przeczołgany przez 5 rund.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.