Ostatnie dni nie są najszczęśliwsze dla byłego tymczasowego mistrza kategorii lekkiej, Tony’ego Fergusona. Żona zawodnika wyjawiła dziwne zachowania swojego męża, który ostatecznie otrzymał zakaz zbliżania się do swojej rodziny. Według niej Ferguson ma problemy psychiczne, przez które może stanowić poważne zagrożenie dla niej jak i dla ich syna. El Cucuy na swoim profilu na Instagramie postanowił podziękować za wsparcie fanom oraz zapewnić, że jest w dobrym stanie.

Dziękuję wszystkim za wielkie wsparcie! Jestem w dobrym stanie, UFC oraz moi menadżerowie robią wszystko, aby mi znaleźć odpowiednią pomoc. Dostaję wszystkie Wasze wiadomości, nie przestawajcie ich wysyłać! Bardzo dziękuję za wszystkie dobre słowa, moja rodzina i mój team, naprawdę je doceniamy. Otrzymuję od Was wiele miłości, dalej pokładajcie we mnie wiarę, nie zrobiłbym tego bez Was! – Mistrz

5 kwietnia odbędzie się sprawa sądowa w sprawie przemocy w rodzinie Fergusona. Do tego czasu trwać będzie dochodzenie w tej sprawie. Żona zawodnika zapewniła, że nie zamierza na ten moment rozwodzić się ze swoim mężem. Para ma 2-letniego syna.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.