nunes shevchenko

Mistrzyni dwóch kategorii wagowych UFC, Amanda Nunes, nie wyraża chęci, aby zmierzyć się z Valentiną Shevchenko. Zdaniem „Lwicy” trzecia walka z Kirgijką nie sprzeda się zbyt dobrze.

Nunes powróci do oktagonu już w najbliższą sobotę, 10 czerwca, na okoliczność gali UFC 289 w Vancouver. Brazylijka zmierzy się w walce wieczoru z Irene Aldaną. „Lwica” postara się zatrzymać pas kategorii koguciej, który odzyskała w lipcu ubiegłego roku. Wówczas w walce wieczoru UFC 277, Amanda pokonała Juliannę Penę, która zabrała jej sensacyjnie tytuł w grudniu 2021.

Na konferencji prasowej przez nadchodzącym wydarzeniem, Nunes wypowiedziała się na temat potencjalnej walki z Valentiną Shevchenko. Brazylijka na chwilę obecną nie jest zainteresowana trzecim starciem z byłą mistrzynią wagi muszej. Jej zdaniem taka walka nie przyciągnie widzów.

Myślę, że mam trochę rzeczy do zrobienia w koguciej. Myślę, że UFC tego nie powstrzyma, po to, żebym się zmierzyła ponownie z Valentiną. To się nie sprzeda.

Nie byłam zaskoczona ostatnią porażką. Walczyłam z Valentiną, gdy była w szczycie formy i obydwie rozwijałyśmy się jako zawodniczki. Ona ma wiele luk w grze, która można zobaczyć. Widziałam jak Alexa Grasso była w stanie ją skończyć.

Do pojedynku Nunes z Shevchenko dochodziło dwukrotnie. Za każdym razem do wskazania zwycięzcy potrzebni byli sędziowie punktowi, którzy punktowali starcia na korzyść Brazylijki. Druga walka, która odbyła się we wrześniu 2017 na UFC 215, miała na szali pas mistrzowski wagi koguciej, należący do Nunes.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

11,918 komentarzy 21,537 polubień

ty też masz kurewsko wiele luk w swojej grze Amandzie

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

6,041 komentarzy 23,823 polubień

ty też masz kurewsko wiele luk w swojej grze Amandzie

Już w pierwszej walce z Julką można było to zobaczyć :fjedzia: Poza tym, jak by się to nie sprzedało? Baba lejąca chłopa???::really::

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Middleweight

11,435 komentarzy 45,748 polubień

trzecia walka z Kirgijką

:scary:

Odpowiedz 1 Like