Podczas gali XTB KSW 90, która odbędzie się 20 stycznia w Warszawie, do okrągłej klatki powróci Arkadiusz Wrzosek. Były kickboxer zmierzy się z doświadczonym Ivanem Vitasoviciem, mistrzem wagi ciężkiej organizacji Fight Nation Championship i jest pewny, że będzie to duże wyzwanie.

Arkadiusz Wrzosek ma za sobą trzy wygrane walki w świecie MMA. Wszystkie stoczył z byłymi kickboxerami. W następnym starciu stanie do rywalizacji z pełnoprawnym zawodnikiem MMA, który w ostatnim starciu pokonał przez nokaut znanego z KSW Michała Andryszaka, byłego pretendenta do tytułu wagi ciężkiej KSW. Chorwat jest na fali sześciu wygranych z rzędu. Wrzosek w rozmowie dla KSW przedstawił swoje spojrzenie na tego przeciwnika.

Organizacja wyszła z taką propozycją. Natomiast długo się nie zastanawialiśmy. Od razu obejrzeliśmy z trenerami jego walki. Ma dość okazały rekord, a w nim fajne nazwiska. Także od razu się zdecydowaliśmy. Uznaliśmy, że jest to rywal, na którego jestem już dziś gotowy. No i skoro moi trenerzy uznali, że już na tyle radzę sobie w MMA, że mogę z takim kimś walczyć, to ja też jestem dzięki temu zmotywowany bardziej.

Wrzosek dodał też, że nastawia się na trudną walkę.

Na pewno będzie to duże wyzwanie. Tym bardziej, że wygrał ostatnio z Michałem Andryszakiem, a wygrać z takim zawodnikiem, to już jest się kimś w świecie MMA. Rywal na fali, rywal po bardzo dużym zwycięstwie, mistrz swojej rodzimej organizacji. Myślę, że przyjedzie tutaj bardzo mocno nastawiony na bitkę.

Arkadiusz Wrzosek ma za sobą trzy walki w KSW. W sierpniu 2022 roku na warszawskim Torwarze Arek zadebiutował w okrągłej klatce zderzając się z Tomaszem Sararą i po efektownym, brutalnym pojedynku rozbił go pod koniec trzeciej rundy. Starcie zostało wybrane walką wieczoru, a zawodnicy nagrodzeni bonusami. Warszawiak powrócił do okrągłej klatki w styczniu tego roku i podczas gali KSW w Libercu zrewanżował się w ekscytującym boju Tomášowi Možnemu, który pokonał go niegdyś w kickboxingu. To starcie również zostało wybrane najlepszą konfrontacją wieczoru. Arek ostatni raz walczył podczas XTB KSW Colosseum 2 i zwyciężył przez poddanie z Bogdanem Stoicą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,912 komentarzy 2,951 polubień

Podczas gali XTB KSW 90, która odbędzie się 20 stycznia w Warszawie, do okrągłej klatki powróci Arkadiusz Wrzosek. Były kickboxer zmierzy się z doświadczonym Ivanem Vitasoviciem, mistrzem wagi ciężkiej organizacji Fight Nation Championship i jest pewny, że będzie to duże wyzwanie. Arkadiusz Wrzosek ma za sobą trzy wygrane walki w świecie MMA. Wszystkie stoczył z […]

Odpowiedz polub

click to expand...