Wygląda na to, że niedługo dowiemy się kiedy i z kim zmierzy się Mateusz Gamrot. Polak wypowiedział się w kontekście stylu potencjalnego przeciwnika.

Gamrot pojawił się w programie Koloseum, gdzie wystąpił w roli gościa. 32-latek zdradził, że podpisał kontrakt na najbliższy pojedynek. Dodatkowo Polak wie z kim miałby się zmierzyć oraz kiedy. Pierwszej informacji nie mógł zdradzić, natomiast zasugerował, że jest to zawodnik, który dobrze radzi sobie w parterze. Wiadomo również, że Gamrot do akcji ma wrócić w pierwszym miesiącach 2024 roku. „Gamera” celem w dalszym ciągu pozostaje pojedynek mistrzowski i z tym się też nie kryje.

Ciężko powiedzieć, kiedy oficjalne ogłoszenie, sam na to czekam. Ja już kontrakt podpisałem, więc myślę że to już jest dopięte na ostatni guzik. Przyszły rok, pierwsze miesiące. Jest to naprawdę bardzo ciekawe nazwiska dla mnie. Często jest tak, że najmniej oczekiwany przeciwnik może być tym, więc zobaczymy.

Polak wypowiedział się również w kontekście potencjalnego pojedynku o pas kategorii lekkiej UFC. Zawodnik poznańskiego klubu Czerwony Smok wierzy, że wygrana w dobrym stylu znacznie go przybliży do tego celu.

Wydaje mi się, że to zależy od stylu wygrania następnej walki, to zadecyduje. Jak jest dobry i widowiskowy styl, to ta droga się szybko skraca, więc wydaje mi się, że to jest kluczem. To nie będzie gość, który unika parteru. Sam chciałbym się z Wami podzielić tą nowiną, ale dotrzymuję słowa, jakie dostałem w SMS-ie, żeby się jeszcze nie wychylać.

Gamrot (MMA 23-2, 1 NC) jest na fali dwóch zwycięstw z rzędu oraz sześciu wygranych w siedmiu ostatnich walkach. Polak pokonywał w marcu Jalina Turnera przez niejednogłośną decyzję sędziów oraz Rafaela Fizieva we wrześniu przez kontuzję rywala w drugiej rundzie. Jedyną porażkę w ostatnim czasie poniósł z Beneilem Dariushem w październiku 2022 na UFC 280. Gamrot zajmuje 6. miejsce w rankingu kategorii lekkiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,929 komentarzy 2,974 polubień

Wygląda na to, że niedługo dowiemy się kiedy i z kim zmierzy się Mateusz Gamrot. Polak wypowiedział się w kontekście stylu potencjalnego przeciwnika. Gamrot pojawił się w programie Koloseum, gdzie wystąpił w roli gościa. 32-latek zdradził, że podpisał kontrakt na najbliższy pojedynek. Dodatkowo Polak wie z kim miałby się zmierzyć oraz kiedy. Pierwszej informacji nie mógł […]

Odpowiedz polub

click to expand...