Pochlebnie o nowym tymczasowym mistrzu kategorii ciężkiej UFC, Tomie Aspinallu, wypowiedział się jego rodak Michael Bisping. Anglik uważa, że 30-latek to materiał na mistrza na długie lata.

Aspinall zdobył tymczasowy pas kategorii ciężkiej na gali UFC 295. Wydarzenie odbyło się 11 listopada w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Anglik w drugiej walce wieczoru zmierzył się z Sergeiem Pavlovichem. Aspinall znokautował swojego rywala już w 69 sekundzie i zdobył tytuł. Wiadomo jednak, że następnym rywalem Jona Jonesa, mistrza wagi ciężkiej, ma być Stipe Miocic. Aspinall nie chciałby jednak czekać na zwycięzcę.

Pod wrażeniem umiejętności Anglika jest jego rodak Michael Bisping. Były mistrz kategorii średniej UFC uważa, że Tom może zdominować wagę ciężką na lata. Komentujący gale amerykańskiego hegemona porównał Aspinalla do Georgesa St. Pierre w swoim podcaście „Believe You Me”. Kanadyjczyk dominował w przeszłości kategorię półśrednią UFC przez lata, a dodatkowo dzierżył pas wagi średniej.

Nie wiem kto będzie w stanie zatrzymać Toma Aspinalla. On jest w stanie znokautować każdego. Może każdego sprowadzić i poddać wszystkich również. To jest dosłownie Georges St. Pierre wagi ciężkiej. Spójrzcie tylko na jego ruchy. Wierzę, że w jego serię zwycięstw, tak jak u Georgesa. Może być najlepszym ciężkiej w historii tego sportu. Mówię to od tygodnia.

Aspinall (MMA 14-3) przed walką z Pavlovichem pokonał Marcina Tyburę w lipcu na gali UFC w Londynie. Brytyjczyk znokautował Polaka i dobił go serią ciosów w 73 sekundy walki wieczoru. 30-latek przed tym pojedynkiem przegrał z Curtisem Blaydesem w starciu zwieńczającym galę w Londynie z lipca 2022. Anglik nabawił się kontuzji kolana na samym początku pojedynku. Aspinall rozpoczął przygodę z potentatem światowego MMA od pięciu zwycięstw. Wszystkie wygrane w zawodowej karierze zdobywał przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,905 komentarzy 2,921 polubień

Pochlebnie o nowym tymczasowym mistrzu kategorii ciężkiej UFC, Tomie Aspinallu, wypowiedział się jego rodak Michael Bisping. Anglik uważa, że 30-latek to materiał na mistrza na długie lata. Aspinall zdobył tymczasowy pas kategorii ciężkiej na gali UFC 295. Wydarzenie odbyło się 11 listopada w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Anglik w drugiej walce wieczoru zmierzył się z […]

Odpowiedz polub

click to expand...