Zawieszony przez USADA za stosowanie EPO były mistrz kategorii koguciej UFC, TJ Dillashaw, przeszedł operację drugiego barku. Zawodnik na swoim profilu na Instagramie ogłosił, że jest gotowy na rozpoczęcie rehabilitacji urazów. Amerykanin jest zawieszony przez agencję antydopingową do stycznia 2021 roku.

Według lekarzy wrócę szybciej niż oczekiwano. Czuję, się gotowy!

Poważnie mówiąc, moja droga do powrotu właśnie się zaczyna. Moja druga operacja na lewym barku poszła świetnie. Miałem dwa urazy w dwóch barkach. Pierwsza operacja prawego barku odbyła się 11 tygodni temu.

Rehabilitacja nie była do tej pory łatwa, ale na pewno robię progres i mam nadzieję, że tak samo będzie z lewym barkiem. Cały proces powinien potrwać około 10 miesięcy i jestem podekscytowany, że będę mógł Wam to pokazywać za pomocą mediów społecznościowych, mojego kanału YouTube oraz swojej strony TJDillashaw.com.

Doceniam oraz jestem zdumiony Waszym wsparciem, to znaczy dla mnie więcej niż sobie wyobrażacie, naprawdę bardzo Wam za to dziękuję. Dziękuję, że byliście ze mną przez wszystkie dobre czasy, ale co ważniejsze, jesteście ze mną także w tych złych. Jesteście prawdziwymi MVP.

View this post on Instagram

According to the doc I’ll be back sooner than expected and I’m feeling ready according to my post op conversation! 😜 . In all seriousness, my road to recovery starts now! My second surgery (left arm) was yesterday and it went great. I had a torn rotator cuff and labrum in both my right and left shoulders. My right shoulder surgery was 11 weeks ago. . The recovery process thus far hasn’t been the easiest, but I’m definitely making progress with my right arm in rehab and hope to start rehabbing and making progress with the left shoulder as soon as possible. The recovery process to get me back to 100% should take about 10 months and I’m looking forward to documenting the process and sharing inside access on my road to recovery with you all. Keep an eye out for new posts and if you haven’t already subscribe to my site on TjDillashaw.com and to my YouTube channel to be sure and catch all the coverage. . I appreciate and am overwhelmed from the support I’ve received from all my fans throughout this process it means more than you know and I can’t thank you all enough. Thank you for standing by me through all the good times, but more importantly the bad times! You ALL are the real MVPs 🙏👊

A post shared by tjdillashaw (@tjdillashaw) on

11 KOMENTARZE

  1. Na pewno to będzie dla niego trudny czas. Nikt nie chciałby być w jego sytuacji. Ale pozalecza urazy, potrenuje, rozwinie się, może rozwinie jakiś biznes, żeby po zakończeniu kariery nie musieć martwić się o pieniądze. W październiku 2020 rozpocznie obóz przygotowawczy do swojej następnej walki, także po wakacjach to tylko rok przerwy niby. Trzymaj się TJ!

  2. Jak ma zdrowe kolana to mógłby się kolarstwem zainteresować, tam by pewnie znalazł nowych kolegów…

  3. Według lekarzy wrócę szybciej niż oczekiwano. Czuję, się gotowy!

    Gdzie bedziesz wracac? Jestes zawieszony do 2021:waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.