Mistrz wagi półśredniej organizacji WBO — Terence Crawford wraca do ringu. Amerykanin zmierzy się z Shawnem Porterem w Las Vegas.

20 listopada dojdzie do walki na szczycie w kategorii półśredniej. Shawn Porter postara się zdobyć tytuł mistrzowski organizacji WBO, który należy do Terence’a Crawforda. Do wydarzenia dojdzie 20 listopada w Las Vegas. Transmisją gali zajmie się grupa ESPN+. Do zakontraktowania obu pięściarzy doprowadziła grupa promotorska Top Rank w porozumieniu z Premier Boxing Champions.

Dla Crawforda rywal pokroju Portera oznacza dobre wyzwanie. Popularny 'Bud’ od kilku miesięcy marzył o wymagającym rywalu, a takim z pewnością jest Shawn. Temu bokserowi nie brakuje ciekawych nazwisk na swoim rozkładzie — Yordenis Ugas, Danny Garcia, Andre Berto, Adrien Broner czy Devon Alexander. Porter w 2019 roku pokazał się ze świetnej strony w walce z Errolem Spence Jr., mimo porażki starcie było prowadzone taktycznie, do samego końca na wysokich obrotach.

Terence obecnie uważany jest za jednego z najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe. W swojej karierze wygrywał 37 razy i ani razu nie zaznał goryczy porażki. W ostatnim boju bez problemów rozgromił Kella Brooka, co ciekawe był to 6 nokaut z rzędu zaserwowany przez Amerykanina.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,074 komentarzy 3,153 polubień

Mistrz wagi półśredniej organizacji WBO — Terence Crawford wraca do ringu. Amerykanin zmierzy się z Shawnem Porterem w Las Vegas.

20 listopada dojdzie do walki na szczycie w kategorii półśredniej. Shawn Porter postara się zdobyć tytuł mistrzowski organizacji WBO, który należy do Terence'a Crawforda. Do wydarzenia dojdzie 20 listopada w Las Vegas. Transmisją gali zajmie się grupa ESPN+. Do zakontraktowania obu pięściarzy doprowadziła grupa promotorska Top Rank w porozumieniu z Premier Boxing Champions.

Dla Crawforda rywal pokroju Portera oznacza dobre wyzwanie. Popularny 'Bud' od kilku miesięcy marzył o wymagającym rywalu, a takim z pewnością jest Shawn. Temu bokserowi nie brakuje ciekawych nazwisk na swoim rozkładzie — Yordenis Ugas, Danny Garcia, Andre Berto, Adrien Broner czy Devon Alexander. Porter w 2019 roku pokazał się ze świetnej strony w walce z Errolem Spence Jr., mimo porażki starcie było prowadzone taktycznie, do samego końca na wysokich obrotach.

Terence obecnie uważany jest za jednego z najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe. W swojej karierze wygrywał 37 razy i ani razu nie zaznał goryczy porażki. W ostatnim boju bez problemów rozgromił Kella Brooka, co ciekawe był to 6 nokaut z rzędu zaserwowany przez Amerykanina.

Odpowiedz polub

click to expand...