Zawodnik wagi ciężkiej UFC, Tanner Boser nie zawalczy z powodu kontuzji z Alexandrem Romanovem na zbliżającej się gali UFC Fight Night. Starcie miało być drugą walką wieczoru. Informację o wypadnięciu z pojedynku przekazał Kanadyjczyk w swoich mediach społecznościowych.
Hey guys, I’m injured and off the card this weekend. I pulled out of the fight late last week. I’ve fought through many injuries in the past and I’ve never pulled out of a fight before. This really sucks. Having trouble hitting that 30th pro fight. Hopefully I can soon. @UFC_CA
— Tanner Boser (@BulldozerBoser) April 18, 2022
Boser (MMA 20-8-1) nie był widziany w akcji od czerwca 2021 roku, kiedy to pokonał przez nokaut Ovince’a St. Preux. Od tamtej pory miał zestawiony pojedynek z Sergeiem Pavlovichem, ale zostawał on odwołany z kłopotów z wizą Rosjanina. Co ciekawe Romanov nie był pierwszym przeciwnikiem z jakim był Boser zestawiony na najbliższej gali. Pierwotnym rywalem Kanadyjczyka był Rodrigo Nascimento, jednak z niewiadomych względów wycofał się z pojedynku. Organizacja UFC poszukuje zastępstwa dla Romanova, który wyraził gotowość na walkę z każdym przeciwnikiem.
Gala UFC Fight Night 205 odbędzie się już w najbliższą niedziele 24 kwietnia w obiekcie UFC Apex w Las Vegas. Walką wieczoru będzie starcie w dywizji słomkowej kobiet pomiędzy Amandą Lemos, a byłą mistrzynią tej kategorii wagowej, Jessicą Andrade. Na gali kibice zobaczą w akcji również, m.in. Claya Guidę, Marcina Prachnio czy Charlesa Jourdaina.
...wczytuję komentarze...
UFC Heavyweight
Bellator Featherweight
Dołącz do dyskusji na forum Cohones → lub komentuj na MMARocks.pl →