Tai Tuivasa, zawodnik kategorii ciężkiej UFC, podał rywala oraz galę, podczas której ma powrócić do oktagonu. Popularny „Bam Bam” ma zmierzyć się z Jairzinho Rozenstruikiem podczas UFC 305. Do wydarzenia dojdzie 18 sierpnia w Perth w Australii. Póki co organizacja nie potwierdziła oficjalnie takiego zestawienia.

Tuivasa (MMA 14–7) jest po czterech porażkach z rzędu poniesionych przed czasem. W marcu musiał uznać wyższość Marcina Tybury, który poddał go w pierwszej rundzie walki wieczoru nienumerowanej gali UFC. Australijczyk w amerykańskim hegemonie rywalizuje od 2017 roku. W tym czasie pokonywał takie nazwiska jak m.in. Derrick Lewis, Stefan Struve czy Augusto Sakai. 13 z 14 zwycięstw zdobywał przez nokauty. Tuivasa zajmuje 10. miejsce w rankingu kategorii ciężkiej UFC.

Rozenstruik (MMA 14-5) wygrał ostatnią walkę przeciwko Shamilowi Gazievowi w marcowym starciu zwieńczającym nienumerowaną galę UFC. Pojedynek został przerwany po czwartej rundzie z powodu niezdolności zawodnika z Bahrajnu do rywalizacji. Rozenstruik w amerykańskiej organizacji rywalizuje od 2019 roku. Po serii czterech zwycięstw z rzędu radzi sobie w kratkę w starciach z czołówką kategorii ciężkiej UFC. 13 z 14 zwycięstw zdobywał nokautując swoich przeciwników. Rozenstruik zajmuje 12. miejsce w rankingu wagi ciężkiej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Starvin' Marvin
Starvin' Marvin

BAMMA
Lightweight

863 komentarzy 4,660 polubień

Wielkie chłopska :pudzianfap:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Autovidol
Autovidol

Maximum FC
Super Heavyweight

1,759 komentarzy 8,521 polubień

Wielkie chłopska :pudzianfap:

Mario na strumyku obejrzy :pjelen:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Open

21,559 komentarzy 35,700 polubień

Mario na strumyku obejrzy :pjelen:

No nie wiem, to stójkowicze czyli dociążania bym się nie spodziewał, Pudzilla to pewnie czeka na kolejne walki Jailton'a... a tą waleczkę z Czarną Bestią to pewnie ma już zgraną i sobie puszcza w wolnej chwili... lub jako instruktaż dla jego wielkich chłopisk jak dociążyć... bez uszczerbku na zdrowiu dla pana Władcy Lochów...
pudzianhappy_.png

Odpowiedz 1 Like

Avatar of axis
axis

Shark Fights
Light Heavyweight

1,307 komentarzy 2,647 polubień

Czyli będzie streak 5L, mógłby wziąść kogoś łatwiejszego na odbudowę.

Odpowiedz polub