Komentujący gale UFC, Joe Rogan, wypowiedział się na temat dokonań byłego mistrza wagi półciężkiej organizacji, Jona Jonesa. Zdaniem Rogana, „Bones” pozostaje najlepszym zawodnikiem w historii MMA.

Jones od dłuższego czasu przygotowuje się do debiutu w dywizji ciężkiej. Amerykanin w sierpniu 2020 roku zwakował pas wagi półciężkiej, aby skupić się na budowaniu masy oraz przygotowaniach do startów w nowej kategorii wagowej. Do takowych jak dotąd nie doszło pomimo upływu ponad dwóch lat. Jones oczywiście nie byłby sobą, gdyby nie wpadł w kolejne problemy z prawem. „Bones” został oskarżony o pobicie byłej partnerki.

Pomimo wszystkich kontrowersji związanych z osobą Jonesa nie można mu odebrać osiągnięć sportowych. Takowe docenia komentator gal UFC, Joe Rogan, który na swoim kanale przyznał, że IQ Amerykanina jest na wysokim poziomie. Dodatkowo zdaniem 55-latka Jones pozostaje najlepszym zawodnikiem w historii MMA.

On ma największe IQ w historii razem z Demetriousem Johnsonem. On jest dzikim gościem. Rozmawiałem z nim kiedy to całe g*wno się wydarzyło i powiedziałem mu, że jesteś dzikiem sku*****em, a tacy goście zostają najlepszymi w historii. Nie będziesz najlepszym w historii, jeżeli jesteś normalną osobą. Wiem, że robił błędy i wiele głupich g*wien, ale jesteś najlepszy i możesz pokazać to światu. Powróć i udowodnij to.

Jones (MMA 26-1, 1 NC) w ostatniej walce pokonał Dominicka Reyesa jednogłośną decyzją sędziów na gali UFC 247 w lutym 2020. Była to dla niego jedenasta udana obrona pasa mistrzowskiego dywizji półciężkiej. Sam werdykt wzbudził kontrowersje, ponieważ zdaniem wielu to Reyes wygrał tę walkę. Jones w UFC walczy od 2008 roku. Amerykanin pozostaje najmłodszym mistrzem w historii organizacji w momencie wywalczenia tytułu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,532 komentarzy 78,857 polubień

Jest czarny więc była też na nim presja odjebania czegoś dla zasady. Fighterem był genialnym i ja tam mu życzę dalszych sukcesów

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of JigoroKano
JigoroKano

M-1 Global
Heavyweight

3,893 komentarzy 8,416 polubień

Gdyby nie sport to by był czarnym wikingiem. :irish:

Odpowiedz polub

Avatar of blazini
blazini

UFC
Bantamweight

8,182 komentarzy 28,506 polubień

Gdybym wiedział kiedyś to, co wiem teraz
Byłbym zupełnie innym człowiekiem
Ale wtedy przecież nie byłbym sobą
Więc skąd bym miał to, co wiem wiedzieć?

Odpowiedz polub