W utarczkę słowną w mediach społecznościowych wdali się Sean O’Malley Marlon Vera. „Chito” zarzucił mistrzowi UFC, że ten szuka walki w boksie, co zdementował sam zainteresowany.

Od zdobycia pasa mistrzowskiego przez Amerykanina spekuluje się o jego walce z Verą. Zawodnicy już raz zmierzyli się ze sobą w sierpniu 2020. Wówczas wygrał Ekwadorczyk przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie. Tym samym zadał O’Malleyowi pierwszą, i jedyną jak na razie, porażkę w karierze. 29-latek od jakiegoś czasu spekulował o rywalizacji w boksie, za co skrytykował go na Twitterze Vera. Mistrz UFC szybko zdementował jego zarzuty i odpowiedział, że chce rywalizować z nim w najbliższej walce.

Vera: Ta dzi*ka gada o walce w boksie. Obroń pas, pozerze udający McGregora.

O’Malley: Nie próbuję walczyć w boksie. G*wno mnie to obchodzi. Chcę walczyć z Tobą, jełopie.

O’Malley (MMA 17-1, 1 NC) zdobył pas w ostatnim pojedynku na sierpniowej gali UFC 292. „Suga” wygrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie z Aljamainem Sterlingiem w walce wieczoru wydarzenia. Amerykanin pozostaje niepokonany od sześciu pojedynków. O’Malley zajmuje 8. miejsce w zestawieniu najlepszych zawodników UFC bez podziału na kategorie wagowe.

Vera (MMA 21-8-1) wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Pedro Munhozem na sierpniowej gali UFC 292. „Chito” wygrał tym samym piątą z sześciu ostatnich walk. Dla UFC Ekwadorczyk rywalizuje od 2014 roku. W tym czasie pokonywał takie nazwiska jak m.in. Dominick Cruz, Rob Font czy Frankie Edgar. Vera zajmuje 6. miejsce w rankingu kategorii koguciej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

5,941 komentarzy 23,341 polubień

Tak jak nie lubię farbowańca, tak Vera to Papugersowi powinien berło pucować a nie pyszczyć, że sam wybrał akurat jego do pierwszej obrony pasa. A że nie uczynił tego z dobroci serca, to już inna bajka...

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of Risky
Risky

UFC
Welterweight

9,901 komentarzy 34,771 polubień

Oho, katakany nie poprztykały. Co za słownictwo.

Odpowiedz polub

Avatar of Navio2.0
Navio2.0

ONE FC
Lightweight

2,378 komentarzy 2,766 polubień

Vera robi go w 10 na 10 walk

Odpowiedz polub

A
Alkomat

Maximum FC
Lightweight

1,531 komentarzy 3,442 polubień

"Jełopie " ? Ten dzieciak jest prawdziwym gangsterem

Odpowiedz polub