Mateusz Gamrot, rywalizujący w kategorii lekkiej UFC, nie ukrywa, że liczył na inny rezultat walki wieczoru gali w Austin. Jego zdaniem spowoduje to zamieszanie w czołówce dywizji.

2 grudnia w Austin odbyła się gala UFC on ESPN 52. Najważniejsze starcie wieczoru odbyło się w kategorii lekkiej. Arman Tsarukyan zmierzył się z Beneilem Dariushem. Pojedynek trwał jedynie 64 sekundy, bowiem Ormianin szybko znokautował swojego rywala. Tym samym 27-latek odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu.

Walkę wieczoru gali UFC on ESPN 52 oglądał inny zawodnik wagi lekkiej Mateusz Gamrot. Polak nie był usatysfakcjonowany rezultatem, o czym dał znać na relacji na Instagramie. W związku ze zwycięstwem Tsarukyana istnieje prawdopodobieństwo, że „Gamer” zanotuje spadek w rankingu wagi lekkiej UFC. Ormianin zajmuje w nim póki co 8. miejsce, Polak jest szósty, natomiast Dariush okupuje 4. pozycję. Rankingi są aktualizowane we wtorki.

Interesująca noc była dzisiaj w UFC – niespodziewane zakończenia, szkoda, że tak się walka wieczoru potoczyła, ale taki jest sport. Zrobiło się gęsto w czubie kategorii lekkiej, więc chwila wakacji i wracam do ciężkiej pracy.

Gamrot (MMA 23-2, 1 NC) jest na fali dwóch zwycięstw z rzędu oraz sześciu wygranych w siedmiu ostatnich walkach. Polak pokonywał w marcu Jalina Turnera przez niejednogłośną decyzję sędziów oraz Rafaela Fizieva we wrześniu przez kontuzję rywala w drugiej rundzie. Jedyną porażkę w ostatnim czasie poniósł z Beneilem Dariushem w październiku 2022 na UFC 280.

Nie tak dawno Gamrot poinformował, że podpisał kontrakt na walkę w przyszłym roku. Polak nie ujawnił jednak szczegółów co do dokładnej daty i rywala. 32-latek zdradził jedynie, że jego przeciwnik dobrze radzi sobie w parterze.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,936 komentarzy 2,993 polubień

Mateusz Gamrot, rywalizujący w kategorii lekkiej UFC, nie ukrywa, że liczył na inny rezultat walki wieczoru gali w Austin. Jego zdaniem spowoduje to zamieszanie w czołówce dywizji. 2 grudnia w Austin odbyła się gala UFC on ESPN 52. Najważniejsze starcie wieczoru odbyło się w kategorii lekkiej. Arman Tsarukyan zmierzył się z Beneilem Dariushem. Pojedynek trwał […]

Odpowiedz polub

click to expand...