Były mistrz kategorii średniej UFC, Sean Strickland, znany jest z niekonwencjonalnych sparingów oraz metod treningowych. Tym razem „Tarzan” sparował z jedną z osób na śniegu.

Strickland w ostatniej walce utracił pas kategorii średniej amerykańskiego hegemona podczas gali UFC 297. Do wydarzenia doszło 20 stycznia w Toronto w Kanadzie. W walce wieczoru lepszy okazał się Dricus du Plessis, który pokonał Amerykanina przez niejednogłośną decyzją sędziów. Tym samym Afrykaner zabrał popularnemu „Tarzanowi” tytuł i został nowym mistrzem wagi średniej UFC.

Amerykanin nie raz w przeszłości sparował z kibicami, czy ostatnio z influencerem, niejakim Sneako. Strickland wówczas atakował swojego przeciwnika, pomimo rzuconego ręcznika przez osoby ze sztabu. Teraz „Tarzan” sparował z jedną z osób, najprawdopodobniej z klubu, na śniegu. Zobaczcie jak radził sobie były mistrz UFC w nieco trudniejszych warunkach.

Strickland (MMA 28–6) przed walką z du Plessisem zdobył pas mistrzowski wagi średniej zdobył na gali UFC 293 we wrześniu 2023. W walce wieczoru wydarzenia 32-latek sensacyjnie pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów Israela Adesanyę. „Tarzan” w organizacji UFC rywalizuje od 2014 roku. W swojej karierze pokonywał takie nazwiska jak m.in. Krzysztof Jotko, Brendan Allen czy Jack Hermansson. Obecnie Amerykanin pozostaje bez zestawionego pojedynku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,451 komentarzy 26,166 polubień

Nie poturbował chłopa nawet :frankapprove:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Jawor
Jawor

Maximum FC
Light Heavyweight

1,670 komentarzy 16,744 polubień

Musi ponownie odbudować swój win streak przed kolejną szansą walki o pas. :fjedzia:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Flyweight

1,849 komentarzy 3,941 polubień

Korzonki bolą od samego patrzenia :jjsmile:

Odpowiedz 1 Like