Niepokonany Sean O’Malley po dwóch latach przerwy od startów w oktagonie UFC wrócił do klatki w dobrym stylu. „Suga” pokonał José Alberto Quiñóneza przez TKO w pierwszej rundzie na UFC 248, za co otrzymał bonus po gali. Zapytany przez MMA Junkie o datę kolejnego pojedynku przez MMA Junkie, O’Malley wypowiedział się na temat swojej przyszłości w klatce.

Pytałem o występ na UFC 249. Pisałem do Seana Shelby, lecz oni planują moją walkę na lipiec w Vegas.

Bardzo chciałbym zawalczyć na „Fight Island”. Myślę, że to byłoby świetne przeżycie. Patrząc na to jednak realistycznie, moja następna walka będzie w lipcu w Vegas. Mam nadzieję, że do tego czasu to wszystko się nieco uspokoi. Bardzo chciałbym walczyć w lipcu, czy to na wyspie czy w Vegas.

To fajne – nie myślę z kim będę walczył dopóki nie dostanę oficjalnego potwierdzenia. Teraz skupiam się na ulepszaniu swoich umiejętności. Jak dostanę informację o rywalu, wtedy będziemy o tym myśleć. Nie chcę marnować czasu jeśli nazwisko rywala byłoby zmienione podczas tych miesięcy. Staram się być lepszym zawodnikiem, nieważny jest rywal. Przed walką będziemy się o to martwić.

O’Malley (11-0 MMA) 8 z 11 walk w swojej karierze wygrywał kończąc rywali przed czasem. Zawodnik trenuje w MMA LAB wraz z m.in. Bensonem Hendersonem czy Augusto Mendesem. „Suga” jest również bardzo aktywnym streamerem gier internetowych. 2-letnia przerwa od startów spowodowana była problemami m.in. ze zdrowiem oraz USADA.

ZOBACZ TAKŻE: SEAN O’MALLEY IMITUJE TONY’EGO FERGUSONA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.