Dwaj mistrzowie UFC, Dricus du Plessis oraz Tom Aspinall spotkali się na zapleczu podczas gali UFC 300. Zawodnicy zmierzyli się siłowo w trakcie spotkania.

Do gali UFC 300 doszło 13 kwietnia w obiekcie T-Mobile Arena w Las Vegas. Na trybunach podczas wydarzenia obecne były liczne gwiazdy ze świata show-biznesu, a także największe gwiazdy amerykańskiej organizacji. Na zapleczu doszło do spotkania z udziałem Dricusa du Plessisa oraz Toma Aspinalla. Obydwaj zawodnicy, którzy rywalizują odpowiednio w kategorii średniej oraz ciężkiej, próbowali zmierzyć się ze sobą siłowo. Poniżej nagranie opublikowane przez amerykańskiego hegemona w mediach społecznościowych.

Du Plessis (MMA 21-2) w ostatnim starciu zdobył pas kategorii średniej amerykańskiego hegemona podczas styczniowej gali UFC 297. W walce wieczoru Afrykaner pokonał Seana Stricklanda przez niejednogłośną decyzję sędziów. Afrykaner może się pochwalić siedmioma zwycięstwami odniesionymi w amerykańskiej organizacji, gdzie rywalizuje od 2019 roku. Du Plessis pokonywał również takie nazwiska jak m.in. Robert Whittaker, Darren Till czy Derek Brunson. W 2018 roku Afrykaner był mistrzem wagi półśredniej organizacji KSW.

Aspinall (MMA 14-3) zdobył tymczasowy pas kategorii ciężkiej na gali UFC 295 w listopadzie 2023. 30-latek znokautował Sergeia Pavlovicha już w 69 sekundzie. Przed tą walką pokonał Marcina Tyburę w lipcu na gali UFC w Londynie. Brytyjczyk znokautował Polaka i dobił go serią ciosów w 73. sekundzie walki wieczoru. Aspinall rozpoczął przygodę z potentatem światowego MMA od pięciu zwycięstw. Wszystkie wygrane w zawodowej karierze zdobywał przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of G.O.A.T
G.O.A.T

Jungle Fight
Middleweight

377 komentarzy 808 polubień

:pudzianfap:wielkie chłopy

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,409 komentarzy 110,450 polubień

Polskie korzenie :pudzianfap:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Raven
Raven

KSW
Light Heavyweight

5,848 komentarzy 22,836 polubień

Takie polskie derby :roberteyeblinking:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Hokoru
Hokoru

Jungle Fight
Bantamweight

220 komentarzy 730 polubień

Po tym wideo Dominator zszedł do lochów rozgrzany jak reaktor czarnobylski....skowyt młodych byczków nie ustawał aż do rana i słychać go było w kilku gminach.

Odpowiedz 4 polubień