Sebastian Przybysz, były mistrz kategorii koguciej KSW, zabrał głos w mediach społecznościowych po gali KSW 95. Jak się okazuje, Polak złamał ponownie rękę.

Przybysz zmierzył się w walce wieczoru KSW 95 z Jakubem Wikłaczem. Wydarzenie odbyło się w piątek, 7 czerwca, w hali Urania w Olsztynie. Starcie o pas kategorii koguciej uświetniło galę w stolicy Warmii i Mazur. Był to jednocześnie piąty pojedynek obydwóch zawodników. Wikłacz nie pozostawił swojemu przeciwnikowi większych szans i poddał go fenomenalnie gilotyną w drugiej rundzie. Tym samym 27-latek obronił pas wagi koguciej po raz trzeci.

Zawodnik z Trójmiasta zabrał głos w mediach społecznościowych po piątkowej porażce. Przybysz poinformował na Instagramie, że jego ręka ponownie została złamana. W poprzednim starciu 30-latek również złamał rękę. Zapowiada się zatem kolejna dłuższa przerwa w rywalizacji byłego mistrza KSW.

Przybysz (MMA 12-4-1) przed piątkową porażką zremisował z Wikłaczem w walce wieczoru KSW 86 we wrześniu 2023. 30-latek w ubiegłym roku odniósł również dwa zwycięstwa w trzecich rundach z Islamem Djabrailovem w lipcu i Filipem Mackiem w maju. Wcześniej Polak był mistrzem wagi koguciej KSW, a pas utracił pod koniec 2022 w starciu z Wikłaczem. Zawodnik z Gdyni tytuł dzierżył od marca 2021. W tym czasie zanotował dwie udane obrony.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,837 komentarzy 112,289 polubień

Szkoda mi Sebicia, dobra walka.. lokcie robily robote :wink:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of eazy-e-1997
eazy-e-1997

BAMMA
Bantamweight

776 komentarzy 448 polubień

Wygląda jakby miał dużego rolasa na wynos

Odpowiedz 7 polubień