Sean O’Malley, mistrz kategorii koguciej UFC, potrafi dociąć medialnie swoim przeciwnikom. Tym razem 29-latek postanowił zaczepić swojego najbliższego przeciwnika.

Spekuluje się, że następnym pretendentem do pasa kategorii koguciej UFC dla Seana O’Malleya będzie Merab Dvalishvili. Szef UFC, Dana White, zdążył to potwierdzić, a sam mistrz w osobie O’Malleya wykazuje dużą ochotę, aby w drugiej obronie tytułu zmierzyć się z 33-latkiem. Amerykanin chętnie zawalczyłby z Dvalishvilim we wrześniu na gali UFC 306.

Póki co Merab chętnie zaczepia mistrza wagi koguciej UFC różnymi prześmiewczymi nagraniami. Ten nie pozostał mu dłużny. O’Malley na platformie X opublikował nagranie, na którym prześmiewczo zasymulował przebieg walki z Gruzinem. Dodatkowo 29-latek uważa, że znokautuje Dvalishviliego w drugiej rundzie pojedynku.

O’Malley (MMA 18-1, 1 NC) w marcu obronił po raz pierwszy pas wagi koguciej w walce wieczoru UFC 299. Amerykanin pokonał Marlona Verę zwyciężając przez jednogłośną decyzję sędziów. Wcześniej 29-latek zdobył pas w sierpniu 2023 na UFC 292. „Suga” wygrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie z Aljamainem Sterlingiem w walce wieczoru wydarzenia. Amerykanin pozostaje niepokonany od siedmiu pojedynków. O’Malley zajmuje 6. miejsce w zestawieniu najlepszych zawodników UFC bez podziału na kategorie wagowe. 13 z 18 zwycięstw zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of seroslav
seroslav

Maximum FC
Heavyweight

1,739 komentarzy 5,738 polubień
Avatar of PIR
PIR

PRIDE FC
Heavyweight

7,206 komentarzy 20,872 polubień
Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Middleweight

12,970 komentarzy 29,824 polubień

Ja wiem, że po ziole różne głupoty przychodzą do głowy, ale najważniejsze że nie ćwiczy jak Tony :lesnarhappy:

Odpowiedz polub

Avatar of Risky
Risky

UFC
Middleweight

10,377 komentarzy 36,524 polubień

Pierwszy raz zrobił coś co nawet śmieszy i nie wygląda bardzo sztucznie. Liczę że zleje kolejnego wielbiciela męskich genitaliów.

Odpowiedz polub