Sean O’Malley, mistrz kategorii koguciej UFC, ma pomysł na potencjalną nową walkę wieczoru gali UFC 303. Popularny „Suga” chętnie zawalczyłby z Jakiem Paulem.

Do gali UFC 303 dojdzie 29 czerwca w Las Vegas podczas Międzynarodowego Tygodnia Walk. Jako starcie wieczoru zapowiedziana jest rywalizacja Conora McGregora z Michaelem Chandlerem. Od kilku dni spekuluje się, że walka w kategorii półśredniej może nie dojść do skutku. Zaplanowana konferencja prasowa została odwołana w dniu wydarzenia, a stacja ESPN przestała promować to starcie. Sama organizacja póki co nie zabrała głosu w tej sprawie. Pomysł na zastępstwo w walce wieczoru ma Sean O’Malley. 29-latek w mediach społecznościowych dał znać, że chętnie zawalczyłby z YouTuberem szukającym szczęścia w boksie, Jakiem Paulem.

O’Malley (MMA 18-1, 1 NC) w marcu obronił po raz pierwszy pas wagi koguciej w walce wieczoru UFC 299. Amerykanin pokonał Marlona Verę zwyciężając przez jednogłośną decyzję sędziów. Wcześniej 29-latek zdobył pas w sierpniu 2023 na UFC 292. „Suga” wygrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie z Aljamainem Sterlingiem w walce wieczoru wydarzenia. Amerykanin pozostaje niepokonany od siedmiu pojedynków. O’Malley zajmuje 6. miejsce w zestawieniu najlepszych zawodników UFC bez podziału na kategorie wagowe. 13 z 18 zwycięstw zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Starvin' Marvin
Starvin' Marvin

BAMMA
Lightweight

863 komentarzy 4,693 polubień
Avatar of MooDancer
MooDancer

BAMMA
Middleweight

945 komentarzy 2,672 polubień

Przy całej sympatii dla stylu O’Malleya, bo ogląda się go wyśmienicie, to medialnie jest nijaki i bardzo nieumiejętnie szuka rozgłosu.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of 5jointow
5jointow

ONE FC
Super Heavyweight

2,624 komentarzy 11,844 polubień

Co to jest za baran to szkoda słów... :stevecarell:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of ironical man
ironical man

Legacy FC
Heavyweight

2,169 komentarzy 1,697 polubień

:beczka:

Spoiler content hidden.

Odpowiedz polub

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

12,228 komentarzy 28,255 polubień

Do frekow z tym gównem

Odpowiedz polub

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

6,095 komentarzy 24,023 polubień

Pierdolenie Papugersa dla taniego rozgłosu. Przecież Paulinek ponoć ma już latem zestawioną walkę z Perrym, a pod koniec roku - odroczony pojedynek z Tysonem.

Odpowiedz polub