Po ostatniej wygranej nad Mamedem Khalidovem, Scott Askham (MMA 9-4) wyzwał do walki innego mistrza organizacji KSW, Tomasza Narkuna (MMA 17-3). Anglik chciałby zmierzyć się w kolejnej walce z Polakiem i zdobyć tym samym drugi pas mistrzowski — tym razem w kategorii półciężkiej.

Tomasz Narkun potwierdził, że jest gotów na to wyzwanie. Na razie jednak nie wiadomo czy i kiedy faktycznie mogłoby dojść do tej walki. Panowie w najnowszej wymianie zdań na Twitterze ustalili jednak, że najbliższa gala KSW 53 mogłaby być odpowiednią chwilą na ich pojedynek.

Zawodnicy raz po raz się zaczepiają na mediach społecznościowych. W najnowszej medialnej konfrontacji, Scott poprosił o pomoc fanów w humorystycznym zidentyfikowaniu jego najbliższego celu:

Tomasz Narkun wielokrotnie powtarzał, że chęć zmierzenia się z Anglikiem, to też pewnego rodzaju próba zemsty na zawodniku, który dwukrotnie pokonał Michała Materlę:

Scott Askham – dwukrotnie pokonał mojego klubowego kolegę z Berserkers Michała Materlę oraz mojego byłego rywala, któremu kibicowałem w ostatniej walce Mameda Khalidova. Po tej walce wzywał do walki mnie. I na tym koniec poczynań Anglika, bo jeśli dojdzie do walki miedzy nami to zderzy się ze ścianą.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.