Po wygranej z Mamedem Khalidovem, Scott Askham wyzwał do walki innego mistrza organizacji KSW, Tomasza Narkuna. Anglik chciałby zmierzyć się w kolejnej walce z Polakiem, który dwa razy wygrywał z Khalidovem, a tym samym zostać podwójnym mistrzem KSW.

Narkun, który jak wiemy nie ma w zwyczaju odmawiania potencjalnych walk, zareagował na wyzwanie ze strony Askhama na swoim profilu na Facebooku. Polak oddał również szacunek swojemu byłemu rywalowi, Mamedowi Khalidovowi, który wrócił do klatki organizacji po dłuższej przerwie.

Mamed Khalidov -niewiele zabrakło..-RESPECT!👏👑🙏 Po walce Scott Askham wzywał mnie do walki, a ja wyzwań nie odmawiam….! #ksw52 🖕🖕🖕

Publiée par Tomasz Narkun sur Samedi 7 décembre 2019

Zapytany o taki potencjalny pojedynek jeden z szefów organizacji KSW, Maciej Kawulski, w wywiadzie dla MMARocks.pl odpowiedział, że jest to interesujące zestawienie.

Askham (19-4 MMA) to aktualny mistrz kategorii średniej KSW. Na swoim koncie ma wygrane z m.in. Lukiem Barnattem, Michałem Materlą oraz Marcinem Wójcikiem. Na gali KSW 52 pokonał Mameda Khalidova przez decyzję sędziowską pokazując swoje świetne ofensywne zapasy.

Narkun (17-3 MMA) próbował już pokonać innego mistrza KSW, Phila de Friesa, lecz nie udało mu się zwyciężyć w walce z Anglikiem. Po porażce z mistrzem kategorii ciężkiej Polak udanie wrócił do klatki KSW, kiedy to na gali w Londynie poddał Przemysława Mysialę.

 

24 KOMENTARZE

 1. heheheh Askham odpad z UFC rozniesie wszystkie  intergalaktyczne gwiazdy KSW i taki bedzie final tej historii 😆

 2. heheheh Askham odpad z UFC rozniesie wszystkie  intergalaktyczne gwiazdy KSW i taki bedzie final tej historii 😆

  Niewątpliwie magia gwiazd KSW w ostatnim czasie padła z hukiem – odpad Askham z łatwością czyści średnią, Grabowski ogarnia Bedorfa jak dziecko, a de Fries generalnie dobrze się bawi w ciężkiej.

 3. Już widzę catchweight 91.275 kg, TAK NISKO jeszcze Narkun nie walczył! Bo po co te pasy w końcu bronić, jeszcze znowu ktoś wygra, kto nie powinien.

 4. Już mi się czkawką odbijają te superfighty w KSW. Wolał bym zobaczyć Narkuna z Erslanem i jakiegoś ciekawego zawodnika ze Scottem niż krzyżować ich drogi.

 5. Smutno mi troche, że taki burdel zapanował w KSW, praktycznie w każdej dywizji… Obrony tymczasowych pasow, catchweighty, ciągle superfighty o nic. Mam nadzieje, że do tej walki nie dojdzie, bo nie ma ona sensu.

 6. Już mi się czkawką odbijają te superfighty w KSW. Wolał bym zobaczyć Narkuna z Erslanem i jakiegoś ciekawego zawodnika ze Scottem niż krzyżować ich drogi.

  A ja chciałem zobaczyć Narkuna z Prado, ale ten drugi ostatnio zjebał sobie rekord (a włodarze odetchnęli z ulgą).

 7. Mam nadzieje, że do tej walki nie dojdzie, bo nie ma ona sensu.

  Już za późno, okręt tonie i nic nie jest w stanie go uratować.

  Kupę lat jechali na naszym Mamiedzie i Pudzilli, a teraz chcą jechać na ich zwłokach.

  Niech robią co chcą, im szybciej to padnie, tym lepiej dla polskiego MMA.

 8. Proszę wracać do roboty w swojej kategorii i bronić pasa, a nie bawić się w szołmena. Przez takie superfighty dwie dywizje stoją w miejscu.

 9. Jak odprawi Narkuna, to Pudzian ostatnią nadzieją Polaków

  Po Podzilli jest jeszcze Tomek Drwal, nawet kategoria by się zgadzała

 10. heheheh Askham odpad z UFC rozniesie wszystkie  intergalaktyczne gwiazdy KSW i taki bedzie final tej historii 😆

  A na koniec nie przedłuża mu kontraktu bo biznes psuje i chce za dużo kasy :roberteyeblinking:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.