Scott Askham KSW

Scott Askham (19-4) w minioną sobotę pokonał Mameda Khalidova (34-7-2) na gali KSW 52 w Gliwicach. Mistrz polskiej organizacji za pomocą Instagrama wyraził podziękowania dla Martina Lewandowskiego oraz Macieja Kawulskiego za ciepłe przyjęcie w naszym kraju.

Chcę podziękować Martinowi oraz Maciejowi za szansę w KSW. Dziękuję za zajęcie się moją rodziną i znajomymi na gali w Gliwicach. To wiele dla mnie znaczy. Znalazłem swój drugi dom w Polsce. Ta organizacja zawsze będzie w moim sercu. To z pewnością są najlepsze lata w mojej karierze i to wszystko dzięki KSW i polskim fanom. Kto następny?

View this post on Instagram

Chcę podziękować @martinlewandowski i @kawul_ksw za @ksw_mma! Nie tylko za mnie, ale także za zajęcie się moją rodziną i znajomymi na gali w Gliwicach. To wiele dla mnie znaczy. Znalazłem swój drugi dom w Polsce. Ta organizacja zawsze będzie w moim sercu. To z pewnością są najlepsze lat w mojej karierze i to dzięki KSW i polskim fanom. Kto następny? 🇵🇱 I want to thank @martinlewandowski and @kawul_ksw everyone at @ksw_mma ! Not for just the way they look after me, also the way they look after my family and friends! This to me is something that means so much to me. I feel like I have found a second home in Poland and the place will always have a special place in my heart! For sure the best moments of my career have been in Poland and that’s thanks to KSW and the fans. What’s next!???? 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 #HudsonMaintenanceLTD #TheInjuryClinic #HoyleMillMOT #MccUtilities @hd_fight_management

A post shared by Scott Askham (@scottaskham1) on

Anglik po kolejnym zwycięstwie chciałby zmierzyć się z mistrzem kategorii półciężkiej KSW – Tomaszem Narkunem (17-3). Wyzwanie oczywiście zostało przyjęte i jest werbalna zgoda na to starcie. 

 

15 KOMENTARZE

 1. Lewy 40 lat

  Askham 30 lat

  spójrzcie na ich twarze

  co do Askhama to jest chyba jedynym z niewielu zagranicznych zawodników, za którym fani potrafią aż z UK przylecieć i mu dopingować

 2. A Kawul po nim lekko pojechal w jakims wywiadzie ze chujowo zawalczyl z Mamedem i walka byla przez to do dupy:fjedzia:

 3. No fajnie Scott, ale jeszcze jedna taka walka jak z Mamedem I podzielisz los Koike, a wkrotce także De Friesa

  I w niedługim czasie Parnassa, bo też chyba na niego leją. Ale wrócił Mamed, Pudzian, będzie jak dawniej:crazy:

 4. zwolnili go?

  za co

  Jeszcze nie, ale posłuchaj wywiadów z Kawulem po gali w Londynie. De Fries nie zaplusowal, mówiąc delikatnie

 5. Powiem wam, że im więcej zagranicznych mistrzów… to tak kosmopolitycznie się robi. Zaraz będzie kosmicznie. Bo bardziej komicznie niż za czasów Popka i stracha to już nie będzie.

 6. Jeszcze nie, ale posłuchaj wywiadów z Kawulem po gali w Londynie. De Fries nie zaplusowal, mówiąc delikatnie

  Różnica między De Fries a Askhamem jest taka że Arkham daje efektowne walki a De Fries tak nudne że nawet Anglicy nie chcą to oglądać. Sam bym gościa zwolnił

 7. Jestem ciekaw czy zapisy w kontrakcie zobowiązują do wychwalania pod niebiosy krs. Przecież De Fries też się rozpływa w wywiadach opowiadając o naszej zacnej FEDERACJI.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.