Maciej Różański chce walki z Michałem Pasternakiem w klatce MMA. „Spartan” na swoim profilu na Facebooku wyznał, że padła propozycja pojedynku na gali European Fight Master. Według Różańskiego jego potencjalny rywal podpisał kontrakt na walkę, po czym zażądał większej ilości pieniędzy od organizatora.

Pseudomistrzu walk ma gołe pięści z amatorami, poszukaj jaj w spodniach i weź walkę! Nie wybrzydzaj, jak jesteś taki łasy na pieniążki to jak mnie pokonasz oddam Ci 4 tys. z mojej gaży, pasuje?

Chicialem zawalczyć 20 czerwca na gali European Fight Master, mialem dostać kogoś na przetarcie, ale nie było chętnych a byla propozycja walki z Michałem Pasternakiem , ale kiedy kontrakty zostały juz spisane, warunki dogadane po obu stronach to przemyślał i zażądał 2- 3 razy większych pieniędzy, oczywiście nierealnych dla organizatora… Jeśli też nie lubisz pozerów, pseudo wojowników na pokaz, proszę udostępnij!

Pseudomistrzu walk ma gołe pięści z amatorami, poszukaj jaj w spodniach i weź walkę! Nie wybrzydzaj, jak jesteś taki…

Opublikowany przez  

Gala European Fight Master ma odbyć się już 20 czerwca. W walce wieczoru wystąpi tam jeden z najbardziej popularnych zawodników MMA w Polsce, Michał Materla. Nadal nieznany jest rywal Polaka. Jak widać na karcie walk miał znaleźć się kolejny Berserker, lecz nie wiadomo czy ostatecznie Michał Pasternak zgodzi się na walkę z Różańskim.

Pasternak (14-5 MMA) ostatni raz fanom sportów walki dał widowisko w turnieju walk na gołe pięści. Polak wygrał drugi turniej organizowany przez Wotore. W MMA w ostatniej walce zmierzył się z Ivanem Shtyrkovem, z którym przegrał przez decyzję sędziowską.

Różański (10-3 MMA) w ostatniej walce w klatce przegrał z Rafałem Haratykiem na gali Babilon MMA 6. Polak na swoim koncie ma dwie wygrane z Makhmudem Muradovem. W karierze mierzył się także z Jackiem Hermanssonem, z którym przegrał przez decyzję sędziowską.

Zobacz także: Michał Materla wraca do klatki MMA!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.