Dzisiejszej nocy Dana White zmuszony był ustąpić i podjął decyzję o anulowaniu gali UFC 249 w kasynie na terenie rezerwatu Indian w Kalifornii. Co ciekawe, kiedy stacja ESPN jako pierwsza ogłosiła, że planowane wydarzenie się nie odbędzie, to Tony Ferguson udzielał wywiadu reporterowi – Brianowi Martinowi z OC Register przez telefon.

Mentalnie jest w porządku. Zmiana mojego przeciwnika w ostatnim momencie oznacza coś nowego, ale mam zaplecze ludzi od tego. W sumie to nic nowego wszystko u mnie jest w porządku.

W tym momencie do wiadomości publicznej została podana informacja przez Danę White’a. Po 9 sekundach milczenia pierwsze słowo z ust Tony’ego było przekleństwem.

Kur**, cóż…

Ja pierd***. Nadal będę trenował.

Ehhh, wiesz co? To musiało się stać z jakiegoś powodu, bądźmy szczerzy. Muszę nadal wierzyć… Cholera, trzeba skupiać się na rzeczach, które mamy pod kontrolą. W tym wypadku jest to nasze tętno i spokojny oddech.

Cóż, pozostaje mi nadal zbierać swoje trofea i robić to samo gówno.

Po chwili Ferguson się zatrzymał i kontynuował pełen emocji.

Za każdym razem, kiedy budzę się rano i idę ciężko zasuwać, odmawiam modlitwy i jestem blisko ze swoją rodziną. Syn i żona, robię, co mogę….

Zostanę w treningu i może przybiorę trochę masy mięśniowej? Jestem chuderlakiem, więc to nie jest zły pomysł. Postaram się to zrobić, jeżeli upadam, to zawsze się podnoszę. Tak będzie i tym razem.

5 KOMENTARZE

  1. Zostanę w treningu i może przybiorę trochę masy mięśniowej? Jestem chuderlakiem, więc to nie jest zły pomysł.

    Tony na masie :antonio:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.