A post shared by (@pejaslumsattack) on

W jednym z ostatnich wywiadów popularny raper Peja zdradził, że dostał lukratywną ofertę walki w formule MMA od organizacji FAME MMA która specjalizuje się w starciach internetowych celebrytów w klatce.

Poznański raper w rozmowie z kanałem FreshmagTV opowiedział o „grubej” ofercie finansowej jaką dostał za podpisaniu kontraktu na walkę w FAME MMA i powodach dla których zdecydował się nie wchodzić do klatki:

Grube pieniądze, naprawdę gruba kasa. W ogóle nie dziwię się raperom, że w to idą i chcą to robić. Ta walka ustawiłaby mnie na dwa, trzy lata do przodu i nie musiałbym nic robić.

Peja wyjaśnił również czemu odrzucił ofertę organizacji:

Deklarowałem lata temu, że nigdy nie będę stawał w oktagonie. Przede wszystkim dlatego, że mam wiele szacunku do zawodowych fighterów, którzy 24 godziny na dobę przez lata zostawiają krew, pot i łzy.

Zrobią wszystko, czasami bez sponsorów, kasy, opłacając sobie starty, próbując się gdzieś przebić, nie mając promotorów, żeby zawalczyć na profesjonalnej gali i często nie mają takiej szansy i być może jej nie otrzymają. W związku z tym ja nie będę im odbierał chleba tylko dlatego, że spopularyzowałem swój ryj w innej dziedzinie niż mieszane sztuki walki. – kończy raper.

Artyści rapowi to popularny kierunek dla organizatorów MMA chętnych na zorganizowanie freak fightu. Jedną z największych gwiazd organizacji KSW był przez wiele lat raper Popek a ostatnio w jej siedzibie pojawił się weteran sceny rapowej FU.

W drugiej organizacji MMA w Polsce jedną z głównych atrakcji gali FEN 19 była walka dwóch raperów: „Araba” i „Rubiego”. Na kolejnej gali FENu mogliśmy również oglądać w formule bokserskiej Wujka Samo Zło.

Dla organizacji FAME MMA walczyli m.in. tacy raperzy jak Filipek, Kizo czy TomB. Do klatki przymierzany był również według nieoficjalnych informacji popularny szczeciński raper Sobota. Dla konkurencyjnej „freakowej” organizacji FFFF, w najbliższym czasie zawalczy m.in. raper Rest (Dixon37) oraz producent muzyczny DJ Decks który razem z Peją tworzył w latach 1998–2015 zespół Slums Attack.

Extreme Hobby ™ jedyny Oficjalny Sklep Fame MMA poleca nowe sygnowane logo Organizacji FAME MMA

Poniżej cały wywiad z zaznaczoną odpowiedzią Peji:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.