Walka między Wujkiem Samo Zło a Arabem na FEN 24 nabiera tempa! Teraz zawodnicy stanęli twarzą w twarz a świeżo po ważeniu w hip-hopowym stylu WSZ zdissował swego przeciwnika.

45 KOMENTARZE

 1. Zacząłem pisać komentarz do tej sytuacji, ale skasowałem. Nie ma kurwa sensu. Jak jest każdy widzi :siara:

 2. Zacząłem pisać komentarz do tej sytuacji, ale skasowałem. Nie ma kurwa sensu. Jak jest każdy widzi :siara:

  Lotos zwinie ineteres po takiej żenadzie, przecież to wstyd dla ich firmy

 3. Żenada. Jeden krzyczy o jajach i kutasach, drugi zajęty dodawaniem posta. Tylko dres prezesa się broni.

  Ktoś w Lotosie straci pracę za tę współpracę.

 4. Dobra, odpaliłem to, 1,5 minuty mniej z życia. Dobrze, że prawdziwy cringe trwa tylko jakieś 20 sekund, kiedy ten kurwa przyjeb fristajluje. Powiedzcie mi – jak można bawić się w freestyle od jakichś 20 paru lat i dalej być tak samo chujowy, rymy typu "chuj – gnój", "dupa – kupa"?

 5. Prezes nawet na sportowo trochę "napięty".

  Poziom klimatu upośledzenia aż rozsadza ekran, na to liczyłem:conorsalute:

 6. Przypadkiem zobaczylem u Wojtka ogladajac zapis z calego wazenia.

  Ale chujnia. Ale ogólnie to kopiuj-wklej z wazen KSW to dla mnie za wiele. Szarpidruty. Dres Jóźwiaka. Konferansjer probujacy na siłę brzmiec jak Kasta. Słabe to, dobrze, ze chociaż chłopaki które trenują troche sie podpromuja na tym festynie

 7. Panowie polecam gorąco po prostu nie odpalać tego typu filmików. To naprawdę nie jest takie trudne, a z tego co czytam to warto tego nie oglądać. Dbajmy o własne zdrowie i komfort psychiczny. :conorsalute:

 8. "On z telefonem ja z mikrofonem, zobaczymy kto jest większym ziomem. Kto ma większe kurcze jaja. Patrz! Twoja szansa się podwaja. Lepiej obstawiać na Wujasa. Wujek Samo Zło ma kutasa… a teraz ci ci ci cicho yy okej to nie Diho"

 9. Że też ja kurwa dożyłem takiego "mma" w Polsce…

  Jozwiak i KSW chca byc jak FAME MMA, ale zatrzymali sie w czasie i mysla, ze Najman czy WSZ im wyniki zrobia

  hahaha

 10. Jozwiak i KSW chca byc jak FAME MMA, ale zatrzymali sie w czasie i mysla, ze Najman czy WSZ im wyniki zrobia

  hahaha

  Pierwszy raz się zgadzam z Tobą. To chyba najbardziej nieprzemyślany freak w historii freaków. Kamila Porczyk ma więcej sensu.

 11. "On z telefonem ja z mikrofonem, zobaczymy kto jest większym ziomem. Kto ma większe kurcze jaja. Patrz! Twoja szansa się podwaja. Lepiej obstawiać na Wujasa. Wujek Samo Zło ma kutasa… a teraz ci ci ci cicho yy okej to nie Diho"

  :antonio:

 12. Spójrzmy na to wszystko z trochę innej perspektywy.

  Jak zajebistym specem od marketingu jest El Prezeso, że potrafił nakłonić takiego giganta jak Lotos i zaprosić do współpracy Polsat. Przecież jak ktoś z góry to zobaczył do chyba ciagle klika "cofnij" na stronie banku z zakładką wyślij przelew. :mjsmile:

 13. Filmiku nie zobaczę, bo WSZ już mnie wcześniej trollował poziomem swojego rapu, ale bawię się dobrze czytając komentarze. Wincyj!!! :corn:

 14. Po tym co zobaczyłem włączę fen tylko na Bajora i Grzebyka, i jeszcze jedno : Jóźwiak gratulacje za ten niewypał, naprawdę udało Ci się to wszystko zajebac jedną walką

 15. Po tym co zobaczyłem włączę fen tylko na Bajora i Grzebyka, i jeszcze jedno : Jóźwiak gratulacje za ten niewypał, naprawdę udało Ci się to wszystko zajebac jedną walką

  on zyje w jakims innym swiecie i mysli, ze super starcie zrobil

 16. Po pierwszej bitwie WSZ – Arab wynik 1:0 . Kto wygra drugą bitwę? :zakręcony:

  Nie idz ta droga bo wywołasz trylogie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.