ksw sebastian przybysz

Podczas gali KSW 69 Sebastian Przybysz stanie do obrony pasa wagi koguciej, ale jego rywalem nie będzie Jakub Wikłacz, który miał się z nim zmierzyć w klatce.

O potencjalnej walce Sebastiana Przybysza z Jakubem Wikłaczem mówiło się od dawna. Obaj zawodnicy wyrazili chęć stoczenia boju w klatce i wszystko wskazywało na to, że to Jakub będzie kolejnym rywalem Sebastiana Przybysza. Podczas gali KSW 68 okazało się jednak, że do tego pojedynku nie dojdzie. W rozmowie z Mateuszem Borkiem podczas gali Sebastian Przybysz powiedział:

Większość ludzi myślało, że będę walczyć z Kubą Wikłaczem trzeci raz. Niestety Kuba musiał wycofać się z tej walki z powodów zdrowotnych. Życzę tobie Kuba jak najszybszego powrotu do zdrowia. Mam nadzieję, że jeszcze się zobaczymy. Całej reszcie mogę powiedzieć: Nie bójcie się, do walki dojdzie, a rywala KSW na pewno da mi na wysokim poziomie.

Jeśli w przyszłości doszłoby do walki Wikłacza z Przybyszem, byłaby to trzecia konfrontacja tych zawodników. W pierwszym boju, do którego doszło w 2017 roku na gali ACB, to Jakub był górą. Drugi raz panowie zmierzyli się w KSW i wówczas wygrał Przybysz.

Sebastian Przybysz ma za sobą jedną obronę pasa mistrzowskiego. Do drugiej stanie już 23 kwietnia podczas gali KSW 69, która zostanie zorganizowana w Warszawie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Siedem

UFC
Middleweight

10,199 komentarzy 20,183 polubień

Czyli co, ktoś nowy od razu o pas?

Odpowiedz polub

Cyklop Schabowy

KSW
Middleweight

5,526 komentarzy 11,214 polubień

Szkoda, że do tej walki nie dojdzie w kwietniu. Mam jednak nadzieję, że dojdzie do niej w późniejszym terminie

Odpowiedz polub

Vvallachia

UFC
Middleweight

13,432 komentarzy 28,778 polubień

Czyli debiut, bo rewanż z Racicem sensu w tym momencie nie ma, a reszta nie zasłużyła, chyba że Jojuę szybko w ts'a wrzucić będą chcieli

Odpowiedz polub

Komentator Internetu

KSW
Lightweight

5,179 komentarzy 10,339 polubień

Cóż szkoda bo ta walka była naprawdę sensowna. Ciekaw jestem kogo galaktyczni mu ogarną.

Odpowiedz 1 Like

majkelo89

UFC
Middleweight

12,631 komentarzy 45,676 polubień

Czyli co, ktoś nowy od razu o pas?

Tak.

Odpowiedz polub