Jessica Andrade może pochwalić się doświadczeniem z walki zarówno z Weili Zhang jak i z Joanną Jędrzejczyk. Obie zawodniczki okazały się lepsze od Brazylijki więc może ona powiedzieć wiele o mocnych stronach Polki i Chinki. W wywiadzie dla MMA Fighting Andrade wypowiedziała się na temat potencjalnej walki Jędrzejczyk z aktualną mistrzynią UFC.

Pojedynek Weili z Joanną byłby bardzo interesujący. Joanna jest jedną z najlepszych zawodniczek w dywizji, naprawdę mocno się rozwinęła, co widziałam w jej ostatniej walce. Weili Zhang jest bardzo silna, dobrze pracuje na nogach więc to byłoby naprawdę ciekawe starcie.

Ciężko mi tutaj przewidywać, ale postawiłabym na Weili Zhang. Myślę, że dalej byłaby mistrzynią, głównie dzięki swojej sile fizycznej. Nie jest zawodniczką, która idzie po obalenia i woli bić się w stójce, ale jest naprawdę mocna, ma silne kopnięcia, a Joanna nie radzi sobie z tym zbyt dobrze.

UFC nadal nie potwierdziło oficjalnie zestawienia Jędrzejczyk z Zhang. Polka przed chwilą wróciła z wakacji. Na ten moment przebywa w Polsce, o czym dała znać na swoim profilu na Instagramie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.