Colby Covington wyraźnie przesadza w swoich wypowiedziach względem Leona Edwardsa. Tym razem „Chaos” porównał jego świętej pamięci ojca do zbrodniarza wojennego.

Covington zmierzył się z panującym na tronie dywizji półśredniej Leonem Edwardsem na gali UFC 296. Wydarzenie odbyło się 16 grudnia w obiekcie T-Mobile Arena w Las Vegas. Starcie Jamajczyka mieszkającego w Anglii z „Chaos” uświetniło ostatnią galę UFC w 2023 roku. Popularny „Rocky” pokonał Amerykanina przez jednogłośną decyzję sędziów. Tym samym Edwards zanotował drugą udaną obronę tytułu.

Na konferencji prasowej Covington, znany ze swojego trashtalku, postanowił uderzyć w czuły punkt „Rocky’ego”, wspominając w zły sposób o jego świętej pamięci ojcu. Teraz Amerykanin w podcaście „PBD” porównał tatę Edwardsa do Adolfa Hitlera, zbrodniarza wojennego odpowiedzialnego za śmierć milionów ludzi w czasach II wojny światowej, czyli latach 1939-1945. Gadanie i obrażanie rywali ma swoje granice, natomiast „Chaos” ją dość mocno przekroczył po raz kolejny.

Zaryzykuję ponownie – czemu miałby czuć się źle za cokolwiek co mówię o kimś z kryminału, kto spowodował wiele cierpienia w życiu innych ludzi? Nie czuję się źle za tego typu akcje. Podobnie jak Hitler, on był okropną osobą. Nie porównuję go do Hitlera, po prostu mówię, że on był na tym samym poziomie jeśli chodzi o złych ludzi.

Covington (MMA 17-4) przed walką z Edwardsem pokonał Jorge Masvidala w walce wieczoru gali UFC 272 w marcu 2022. Tym samym 35-latek udanie powrócił do oktagonu po drugiej porażce z Kamaru Usmanem o tytuł wagi półśredniej. Covington w 2018 roku zdobył tymczasowy pas tejże kategorii, kiedy to na UFC 225 wypunktował Rafaela dos Anjosa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,969 komentarzy 3,014 polubień

Colby Covington wyraźnie przesadza w swoich wypowiedziach względem Leona Edwardsa. Tym razem „Chaos” porównał jego świętej pamięci ojca do zbrodniarza wojennego. Covington zmierzył się z panującym na tronie dywizji półśredniej Leonem Edwardsem na gali UFC 296. Wydarzenie odbyło się 16 grudnia w obiekcie T-Mobile Arena w Las Vegas. Starcie Jamajczyka mieszkającego w Anglii z „Chaos” uświetniło ostatnią […]

Odpowiedz polub

click to expand...