Walczący w kategorii piórkowej UFC, Nathaniel Wood, wziął na celownik dwóch weteranów organizacji po ostatniej wygranej. Anglik chciałby się zmierzyć z Edsonem Barbozą lub Chan Sung Jungiem.

Wood zmierzył się z Andre Filim w trzeciej walce gali UFC on ESPN+ 82. Wydarzenie odbyło się 22 lipca w obiekcie O2 Arena w Londynie. Starcie trwało trzy rundy, a to oznacza, że sędziowie punktowi musieli wybrać zwycięzcę rywalizacji. Cała trójka jednogłośnie wypunktowała starcie na korzyść Wooda w stosunku 29-28. Tym samym 29-latek odniósł trzecią wygraną z rzędu.

„The Prospect” nie ukrywa, że celuje teraz w znane nazwiska, zajmujące miejsca w rankingu kategorii piórkowej UFC. Wood chciałby zmierzyć się z Edsonem Barbozą lub Chan Sung Jungiem. Anglik chciałby dostać się do czołowej piętnastki wagi piórkowej. Jednocześnie byłby zaszczycony okazją walki z weteranami amerykańskiego potentata.

Chciałbym walczyć z legendą tego sportu i żeby to był Edson Barboza w Brazylii. To byłby absolutny zaszczyt , tak jak z Andre Filim. Byłem jego fanem przez lata i wiem, że on zmierza ku końcowi kariery. Dla mnie ktoś taki jak „Koreański Zombie” (Chan Sung Jung) również byłby wyjątkowy.

 

Chciałbym dostać kogoś z tych legend zanim pójdą na emeryturę. Edson Barboza wraca po zwycięstwie. To dalej niebezpieczny rywal. Dla mnie jest to walka jakiej bym chciał, ale zobaczymy co zechce UFC. Zawalczę z każdym kogo mi dadzą i zacznę torować swoją drogę do rankingu.

Wood (MMA 20-5) w ubiegłym roku wygrywał przez jednogłośne decyzje sędziów z Charlesem Rosą oraz Charlesem Jourdainem. Wcześniej Anglik rywalizował w kategorii koguciej. „The Prospect” w latach 2017-2018 dzierżył pas mistrzowski tej dywizji w organizacji Cage Warriors. 14 z 20 zwycięstw zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,965 komentarzy 27,510 polubień
Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Middleweight

12,485 komentarzy 28,743 polubień

:whodefuk:

Trzydziestoletni prospekt :fjedzia:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Legacy FC
Featherweight

1,916 komentarzy 4,117 polubień

Nie wzbudza zainteresowania, ale jest sympatyczny i ładnie mówi o wspomnianych zawodnikach.

Odpowiedz polub