Kayla Harrison ma wielkie ambicje po udanym debiucie w oktagonie UFC. Po wygranej z Holly Holm na UFC 300, była mistrzyni PFL wyznała, że w następnej walce zamierza zdobyć pas mistrzowski kategorii koguciej organizacji.

Kayla Harrison to była mistrzyni PFL, która zdecydowała się związać kontraktem z największą organizacją MMA na świecie, UFC. Dwukrotna mistrzyni olimpijska w judo błyskawicznie rozprawiła się w debiucie z byłą mistrzynią, Holly Holm, a w rozmowie z Joe Roganem po wygranej zaznaczyła, że teraz walki o pas mistrzowski dywizji do 61 kilogramów UFC.

Chcę w następnej walce zdobyć swój tytuł, Joe! Po to tutaj przyszłam. Jedna rzecz, tylko jedna! Przed końcem roku, będę mistrzynią UFC.

33-letnia Harrison (17-1 MMA) dołączyła do UFC po wielu wygranych w klatce PFL. Dwukrotna mistrzyni olimpijska w judo aż 13 z 17 wygranych w klatce MMA zdobywała przez skończenia przed czasem. Na swoim koncie ma wygrane z m.in. Aspen Ladd, Larissa Pacheco czy Genah Fabian. W debiucie zmierzyła się z numerem 5. rankingu kategorii koguciej UFC, Holly Holm. Teraz prawdopodobnie zadebiutuje w zestawieniu właśnie na tym miejscu. Obecną mistrzynią tej dywizji jest Raquel Pennington.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,775 komentarzy 27,050 polubień

Ale chłop
Fizol jakich mało
Suple z Rosji lub Chin

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

UFC
Heavyweight

19,292 komentarzy 32,651 polubień

Po jednej walce z past prime (8-7-1NC UFC) Holly (#5.), 43 lata, dawną mistrzynią (2015-16)
UFC to chyba nie KSW że po 1 walce, albo w debiucie jest walka o pas (chociaż Chandler dostał :confused: :lol: )... 2 walki wcześniej przegrała na PFL z Pacheco (11.22 r) z która już 2 razy wygrała (19 r) a ta z kolei przegrywała wcześniej przed czasem z Andrade czy de Randamie...

Odpowiedz polub

Avatar of Raven
Raven

KSW
Light Heavyweight

5,848 komentarzy 22,838 polubień

Ta dywizja jest tak mało zasobna w zawodniczki i chujowa, że ogrzyca niestety może dotrzymać słowa :fjedzia:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of dawid91
dawid91

Maximum FC
Featherweight

1,487 komentarzy 4,990 polubień

W sumie jak na walkę kobiet to nie było tak źle, choć pewnie częściowo dla tego ze nie wyglada jak kobieta. Mimo wszystko szanse na pas ma duże bo jak już ktoś wyżej zauważył, w tej kategorii wagowej panuje chujnia

Odpowiedz 2 polubień