Tom Aspinall, tymczasowy mistrz kategorii ciężkiej UFC, zareagował na wyzwanie przez Curtisa Blaydesa. Anglik chętnie zmierzyłby się ponownie z popularnym „Razorem”.

Blaydes odniósł bardzo cenne zwycięstwo podczas gali UFC 299. Wydarzenie odbyło się 9 marca w obiekcie Kaseya Center w Miami. Amerykanin zmierzył się z Jailtonem Almeidą w pojedynku zamykającym rywalizację na karcie wstępnej gali. W pierwszej odsłonie 33-latek został zdominowany zapaśniczo przez Brazylijczyka. Blaydes odwrócił losy pojedynku na początku drugiej rundy, kiedy to ciosami porozbijał rywala przy próbie obalenia z jego strony. Tym samym Amerykanin powrócił na ścieżkę zwycięstw.

Czołowy zawodnik kategorii ciężkiej obrał za cel kolejnego przeciwnika. Blaydes wspomniał w wywiadzie w oktagonie z Joe Roganem, że chciałby się zmierzyć po raz drugi z Tomem Aspinallem. Amerykanin wspomniał o niedokończonych sprawach z 30-latkiem. Zawodnicy zmierzyli się ze sobą w lipcu 2022 w walce wieczoru gali UFC w Londynie. Starcie zakończyło się bardzo szybko, bowiem kontuzji kolana po wyprowadzeniu kopnięcia po zaledwie kilku sekundach nabawił się Aspinall. Ten na platformie X odpowiedział na wyzwanie Blaydesa. Tymczasowy mistrz wagi ciężkiej UFC jest bardzo chętny na ponowne zestawienie z Amerykaninem.

Nie musisz mnie prosić dwa razy. Wchodzę w to.

Aspinall (MMA 14-3) zdobył tymczasowy pas kategorii ciężkiej na listopadowej gali UFC 295 w Nowym Jorku. 30-latek znokautował Sergeia Pavlovicha już w 69 sekundzie. Przed tą walką pokonał Marcina Tyburę w lipcu na gali UFC w Londynie. Brytyjczyk znokautował Polaka i dobił go serią ciosów w 73. sekundzie walki wieczoru. Aspinall rozpoczął przygodę z potentatem światowego MMA od pięciu zwycięstw. Wszystkie wygrane w zawodowej karierze zdobywał przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of WaszkaOG
WaszkaOG

EFC Africa
Heavyweight

3,032 komentarzy 9,468 polubień

Ale się cieszylem jak Blaydes ubił tego nasterydowanego stypiarza. I to jeszcze w dość smiesznej pozycji.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Raven
Raven

KSW
Middleweight

5,665 komentarzy 21,999 polubień

Po tym jakie Razor pokazał dzisiaj żałosne TDD, to Tomek będzie miał solidną rozkminę, czy rozjebać go w stójce, czy w parterze :beczka:

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

UFC
Heavyweight

17,709 komentarzy 30,326 polubień

Po tym jakie Razor pokazał dzisiaj żałosne TDD, to Tomek będzie miał solidną rozkminę, czy rozjebać go w stójce, czy w parterze :beczka:

Najpierw w stójce a kończąc ground and pound w parterze...

Odpowiedz polub

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Flyweight

1,835 komentarzy 3,913 polubień

Po tym jakie Razor pokazał dzisiaj żałosne TDD, to Tomek będzie miał solidną rozkminę, czy rozjebać go w stójce, czy w parterze :beczka:

Gdzie tam, Razor po dwóch prostych od Tomka będzie liczył ptaszki Tweety leżąc na plecach :jjsmile:

Odpowiedz 1 Like