Były mistrz kategorii półciężkiej UFC, Jan Błachowicz, odpowiedział na krytykujący go wpis ze strony Aleksandara Rakicia. Polak zarzucił „Rakiecie”, że ten za bardzo koncentruje się na narzekaniu.

Dzisiaj Rakić opublikował wpis na platformie X informujący o wypadnięciu Jana Błachowicza z rywalizacji na gali UFC 297. Wydarzenie odbędzie się 20 stycznia w kanadyjskim Toronto. Przy okazji Austriak skrytykował naszego rodaka. Sam Polak potwierdził wypadnięcie z pojedynku z powodu kontuzji barków. 40-latek nie przeszedł obojętnie obok wpisu Rakicia. Błachowicz zarzucił Austriakowi, że ten zbyt dużo majaczy.

Najpierw płakał po tym jak go złamałem, teraz płacze gdy ja potrzebuję się zająć sobą przez kontuzję. Ciesz się, że nie złamię Ciebie znowu. Możesz teraz iść i dalej płakać.

Błachowicz (MMA 29-10-1) przegrał w lipcu z Alexem Pereirą przez niejednogłośną decyzję sędziów na gali UFC 291. Stawką pojedynku było miano następnego pretendenta do pasa wagi półciężkiej. Polak wygrał tylko jedno z ostatnich czterech starć. Błachowicz w latach 2020-2021 dzierżył pas kategorii półciężkiej amerykańskiej organizacji. Tytuł mistrzowski obronił jednokrotnie na UFC 259 w marcu 2021, kiedy to pokonał na pełnym dystansie Israela Adesanyę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,942 komentarzy 2,999 polubień

Były mistrz kategorii półciężkiej UFC, Jan Błachowicz, odpowiedział na krytykujący go wpis ze strony Aleksandara Rakicia. Polak zarzucił „Rakiecie”, że ten za bardzo koncentruje się na narzekaniu. Dzisiaj Rakić opublikował wpis na platformie X informujący o wypadnięciu Jana Błachowicza z rywalizacji na gali UFC 297. Wydarzenie odbędzie się 20 stycznia w kanadyjskim Toronto. Przy okazji Austriak skrytykował […]

Odpowiedz polub

click to expand...